Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Trenažieru laukums ir brīvi pieejams ikvienam parka apmeklētājam.

Notiks daudzfunkcionāla trenažieru laukuma atklāšana Mežaparkā

Runā Rīga
2016. gada 11. augustā 18:51 2016. gada 11. augustā 18:51
Piektdien, 12.augustā, plkst. 11:00 Kultūras un atpūtas parkā “Mežaparks” notiks jauna daudzfunkcionāla trenažieru laukuma atklāšana, kurā ir uzstādītas vingrošanas iekārtas cilvēkiem ar funkcionāliem kustību traucējumiem, tai skaitā cilvēkiem ratiņkrēslos.

Rietumu bankas labdarības fonds sadarbībā ar SIA “Rīgas meži” jau vairākus gadus kopīgi īsteno kultūras un atpūtas parka “Mežaparks” labiekārtošanas projektus. Šīs sadarbības laikā ir tapusi viena no lielākajām Bērnu rotaļu pilsētiņām Rīgā, kas ir ļoti iecienīta atpūtas vieta vecākiem ar bērniem.

Turpinot šo veiksmīgo sadarbību, jau divus gadus parkā tiek veidots daudzfunkcionāls vingrošanas laukums, kas šogad tika papildināts ar četrām vingrošanas iekārtām, kuras ir paredzētas cilvēkiem ar funkcionāliem kustību traucējumiem, tai skaitā ratiņkrēslos. Tāpat, šogad ir uzstādīti jauni trenažieri, kuri ir paredzēti lietošanai  bērniem no 3 līdz 6 gadu vecumam, kā arī trenažieri pieaugušajiem.

“Paldies Rietumu bankai par sniegto atbalstu projekta realizēšanā, jo pateicoties šai iniciatīvai parkā tiek paplašinātas aktīvās atpūtas un jēgpilna brīvā laika pavadīšanas iespējas. Tagad ikviens parka apmeklētājs var pilnvērtīgi atpūsties un sportot”, pateicību sadarbības partneriem izsaka SIA “Rīgas meži” Mežaparka daļas vadītāja Elga Zēģele.

Trenažiera laukuma atrašanās vieta ir blakus Bērnu rotaļu pilsētiņai un “Mežaparka” Zaļajam teātrim. Trenažieru laukums ir brīvi pieejams ikvienam parka apmeklētājam.

Lai būtu vieglāk atšķirt, kam ir paredzēts katrs no trenažieriem, turpat laukumā ir uzstādīta trenažieru laukuma shēma, kurā visi trenažieri ir sadalīti trīs zonās:

1.       Zona  - Bērniem no 3 -6 gadu vecumam

2.       Zona – Pieaugušajiem

3.       Zona – Cilvēkiem ar funkcionāliem kustību traucējumiem, tai skaitā cilvēkiem ratiņkrēslos.

Sadarbībā ar SIA "Rīgas meži" / Foto: LETA

Citi šobrīd lasa

Kāpēc Megana Mārkla nevar likt diadēmu, bet hercogiene Ketrīna var? 18
Foto: lielisks vakars ar brīnišķīgo Skuteli. Sajūsmā pat Renārs Kaupers 16
Ivankas Trampas pašpalīdzības grāmatai skumji panākumi 8
Pievienot komentāru