Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Izrādes veidotāji paziņojuši, ka varētu neielaist zālē fanus ar tālākpārdošanas vietnēs iegādātām biļetēm. Līdz šim atteikumu saņēmuši apmēram 60 cilvēki.

Spekulanti biļetes uz Harija Potera iestudējumu pārdod par 8000 mārciņām

Kultūra
2016. gada 15. augustā 21:50 2016. gada 15. augustā 21:50
Teātra izrādes "Harry Potter and the Cursed Child" ("Harijs Poters un nolādētais bērns") biļešu cenas tālākpārdošanas vietnēs sasniegušas vairākus tūkstošus sterliņu mārciņu.

Kā ziņots iepriekš, mēneša sākumā 250 000 biļešu tika izpirkti dažu stundu laikā. Jau pirmajās minūtēs elektroniskajā rindā iestājās 100 000 cilvēku, bet biļešu iztirgošana naskākajiem faniem prasīja vairākas stundas.

Pašlaik vietnē "Viagogo" viena biļete tikai uz izrādes otro daļu nākamā gada martā nopērkama par 6221 mārciņu (7353 eiro). Pirms tam dārgākā britu mediju fiksētā biļete maksāja 8300 mārciņas (9810 eiro).

Tālākpārdošanas vietnē "Viagogo" un "StubHub" grūti atrast biļeti, kas lētāka par 300 mārciņām (354 eiro), kaut arī "Harry Potter and the Cursed Child" oficiālā biļešu cena bija 15 līdz 70 mārciņas (18 līdz 83 eiro).

Izrādes veidotāji paziņojuši, ka varētu neielaist zālē fanus ar tālākpārdošanas vietnēs iegādātām biļetēm. Līdz šim atteikumu saņēmuši apmēram 60 cilvēki.

"Tālākpārdošana ir mēris, kas pārņēmis visu industriju. Mēs, producenti, to uztveram ļoti nopietni," paziņoja iestudējuma producenti Sonja Frīdmena un Kolins Kalenders. "Mūsu prioritāte ir visu pircēju aizsargāšana. Mēs darām visu, kas mūsu spēkos, lai apkarotu šo problēmu."

"Mēs identificējām un liedzām ieeju ievērojamam skaitam cilvēku, kuri iegādājās biļetes tālākpārdošanas vietnēs. Mēs turpināsim meklēt biļešu spekulantus un neielaidīsim zālē nevienu, kurš apzināti iegādājies no spekulantiem biļeti tālākpārdošanas tirgū," norāda producenti.

Iestudējums "Harry Potter and the Cursed Child" Londonā tiks izrādīts līdz 2017.gada decembrim. Harija Potera grāmatu sērijas autore Dž.K.Roulinga, kura piedalījās izrādes tapšanā, sacīja, ka to vēlāk varētu izrādīt arī citās valstīs.

LETA/Foto: AFP/Scanpix/LETA

Citi šobrīd lasa

Ko dara pasaulē slavenākā sabiedrībās dāma, lai iemantotu sapņu figūru? 28
Baraks Obama prot romantiski pārsteigt. Lūk, kā viņš apsveicis sievu dzimšanas dienā 14
KHL komanda saviem traumētajiem hokejistiem liek deviņas stundas dienā pavadīt nesen degušajā arēnā 2
Pievienot komentāru