Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Sinoptiķi otrdien Rīgai un Latvijas centrālajiem rajoniem izplatīja brīdinājumu par stipru lietu, nokrišņu daudzumam sasniedzot pat 25 milimetrus.

Rīga mirkst augusta lietū. Cilvēki manevrē pa uzraktajām ielām. FOTO 18

Sabiedrība
2016. gada 16. augustā 16:00 2016. gada 16. augustā 16:00
Rīgu un citus Latvijas rajonus otrdienas pēcpusdienā sasniedza ciklons, kas atnesa spēcīgas lietavas. 

Kā novēroja Kasjauns.lv, par īpašu izaicinājumu cilvēkiem kļuva izmanevrēt starp remontdarbu dēļ uzraktajām galvaspilsētas ielām. 

Sinoptiķi otrdien Rīgai un Latvijas centrālajiem rajoniem izplatīja brīdinājumu par stipru lietu, nokrišņu daudzumam sasniedzot pat 25 milimetrus. 

Spēcīgās lietavas Baltijas valstīm atnesa ciklons, kas izraisīja novērojumu vēsturē stiprāko lietu Maskavā.

Tiek vēstīts, ka valstī visu nedēļu gaidāms lietus, kas pierims piektdien. Nedēļas nogalei meteorologi sola pat +27 grādu siltumu, kas gan uzkavēsies tikai mirkli - līdz nākamās nedēļas sākumam. 

Kasjauns.lv Rīgas domes Satiksmes departamentā uzzināja, ka ielu uzturētājiem ir uzdots nodrošināt diennakts dežūru, lai pēc iespējas ātrāk varētu uzsākt peļķu atsūknēšana vietās, kur tās ievērojami apgrūtina satiksmi. 

Jau šobrīd lietus atsūknēšanas tehnikas devušās galvaspilsētas ielās, lai sāktu lietus ūdens peļķu atsūknēšanu no Bolderājas, Čiekurkalna, Teikas un Vecmīlgrāvja ielām. Patlaban Rīgas ielās strādā septiņas lietus ūdens atsūknēšanas tehnikas. Divu stundu laikā jau atsūknēti vairāk nekā 560 kubikmetri. Kopumā ielu uzturēšanas uzņēmumu rīcībā ir 11 šādas specializētas atsūknēšanas mašīnas, informē departamenta pārstāve Ilze Dimante. 


Kasjauns.lv/Foto: Nauris Garkaklis

Citi šobrīd lasa

Pentagons apmaksā dzimuma maiņu: kāds kājnieks par valsts naudu kļuvis par sievieti 18
Kāda ir ASV pirmās lēdijas Melānijas Trampas diēta un iemīļotākie ēdieni? 11
Super lēts dzīvoklis Rīgas centrā - neuzķeries! Sludinājumu portālā uzdarbojas krāpnieki 1
Skatīt visus komentārus