43 Foto
Sinoptiķi otrdien Rīgai un Latvijas centrālajiem rajoniem izplatīja brīdinājumu par stipru lietu, nokrišņu daudzumam sasniedzot pat 25 milimetrus.

Rīga mirkst augusta lietū. Cilvēki manevrē pa uzraktajām ielām. FOTO 18

Ziņas
2016. gada 16. augustā 16:00
Rīgu un citus Latvijas rajonus otrdienas pēcpusdienā sasniedza ciklons, kas atnesa spēcīgas lietavas. 

Kā novēroja Kasjauns.lv, par īpašu izaicinājumu cilvēkiem kļuva izmanevrēt starp remontdarbu dēļ uzraktajām galvaspilsētas ielām. 

Sinoptiķi otrdien Rīgai un Latvijas centrālajiem rajoniem izplatīja brīdinājumu par stipru lietu, nokrišņu daudzumam sasniedzot pat 25 milimetrus. 

Spēcīgās lietavas Baltijas valstīm atnesa ciklons, kas izraisīja novērojumu vēsturē stiprāko lietu Maskavā.

Tiek vēstīts, ka valstī visu nedēļu gaidāms lietus, kas pierims piektdien. Nedēļas nogalei meteorologi sola pat +27 grādu siltumu, kas gan uzkavēsies tikai mirkli - līdz nākamās nedēļas sākumam. 

Kasjauns.lv Rīgas domes Satiksmes departamentā uzzināja, ka ielu uzturētājiem ir uzdots nodrošināt diennakts dežūru, lai pēc iespējas ātrāk varētu uzsākt peļķu atsūknēšana vietās, kur tās ievērojami apgrūtina satiksmi. 

Jau šobrīd lietus atsūknēšanas tehnikas devušās galvaspilsētas ielās, lai sāktu lietus ūdens peļķu atsūknēšanu no Bolderājas, Čiekurkalna, Teikas un Vecmīlgrāvja ielām. Patlaban Rīgas ielās strādā septiņas lietus ūdens atsūknēšanas tehnikas. Divu stundu laikā jau atsūknēti vairāk nekā 560 kubikmetri. Kopumā ielu uzturēšanas uzņēmumu rīcībā ir 11 šādas specializētas atsūknēšanas mašīnas, informē departamenta pārstāve Ilze Dimante. 


Kasjauns.lv/Foto: Nauris Garkaklis
Skatīt visus komentārus

Noteikti izlasi

  • Triju meitu mātes lūdz atsākt izmeklēšanu pret, viņuprāt, netiklu sporta treneri 25
  • Pasaule smīkņā par neizskaidrojumu Trampa dīvainību. VIDEO 11
  • Ieroču atļaujas izsniedzējs runā publiski: noziegums, par kuru tur aizdomās Egidiju, ir kas nepieredzēts 6