Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Kalnciema ielā situācija laikam ir vistrakākā.

Lietus dēļ Rīga daudzviet applūdusi. Arī naktī nokrišņi nemitēsies. FOTO 14

Sabiedrība
2016. gada 16. augustā 20:16 2016. gada 16. augustā 20:16
Šodien intensīvo lietavu dēļ Rīgā atkal ir applūdušas ielas, kas vietām būtiski sarežģī autotransporta satiksmi.

Iedzīvotāji sociālajos tīklos dalās ar fotogrāfijām, kurās iemūžinātas applūdušās ielas. Piemēram, Viestura prospektā applūdušās brauktuves dēļ ir izveidojies sastrēgums. Tiek ziņots arī par satiksmes negadījumiem šajā vietā.

Arī Pārdaugavā, Kalnciema ielā, brauktuve ir palikusi zem ūdens. Ūdenī ir arī ielas malā esošie soliņi. Tradicionāli ūdens kārta klājusi arī Krišjāņa Barona ielu.

Rīgas ielās pēcpusdienā bija devušās septiņas lietus ūdens atsūknēšanas tehnikas vienības, un divu stundu laikā no brauktuvēm atsūknēti vairāk nekā 560 kubikmetri ūdens, "Twitter" kontā informējis Rīgas domes Satiksmes departaments.

Rīgā šodien līdz plkst.18 nokrišņu kopsumma sasniegusi 20 milimetrus.

Arī naktī Latvijā atsevišķos rajonos turpināsies stiprs lietus ar lielu nokrišņu daudzumu, informēja Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrā.

Sinoptiķi brīdina, ka naktī Latvijas austrumu un centrālajos rajonos gaidāms stiprs lietus, kura laikā nokrišņu daudzums sasniegs 15-25 milimetrus.

Arī Rīgā šonakt ir gaidāms stiprs lietus ar nokrišņu daudzumu līdz 15-25 milimetriem.

Situācija Kalnciema un Biķernieku ielās bija dramatiska

Šodien vislielākais nokrišņu daudzums fiksēts Daugavgrīvā, kur līdz plkst.18 nolijis 28,1 milimetrs lietus, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra apkopotā informācija.

Liels nokrišņu daudzums fiksēts arī Skultē, kur nolijuši 26,8 milimetri, Ainažos, kur nolijuši 22,9 milimetri, kā arī Rīgā, kur nolijuši 20 milimetri. Kuldīgā līdz plkst.18 nokrišņu daudzums bijis 20,4 milimetri.

Citviet valstī lijis mazāk intensīvi - nokrišņu daudzums pārsvarā bijis vien dažu milimetru robežās. Tikmēr Rēzeknē un Liepājā nolijušo nokrišņu daudzums bijis līdzvērtīgs nullei.

Ja arī tu esi nobildējis vai nofilmējis plūdu radītās šausmas, dalies ar mums epastā kasjauns@kasjauns.lv un mēs to publicēsim.

LETA/Foto: Nauris Garkaklis, Instagram @ilze_gu, @dj_beatmaster

Citi šobrīd lasa

Kāpēc Megana Mārkla nevar likt diadēmu, bet hercogiene Ketrīna var? 13
Fotoreportāža: kā šajā salā dzīvo un saimnieko igauņu bezpajumtnieks Valdo 24
Ivankas Trampas pašpalīdzības grāmatai skumji panākumi 7
Skatīt visus komentārus