Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Ušakovs: "Reinbaha iecelšana par Satiksmes departamenta direktoru bija kļūda".

Rīgas mērs Vitāliju Reinbahu amatā nosauc par "kļūdu" 20

Sabiedrība
2016. gada 17. augustā 08:33 2016. gada 17. augustā 08:33
Vitālija Reinbaha iecelšana par Rīgas domes Satiksmes departamenta direktoru bija kļūda, Latvijas Televīzijas raidījumā "Rīta panorāma" atzina Rīgas mērs Nils Ušakovs (S).

Rīgas domes priekšsēdētājs norādīja, ka spēj atzīt savas kļūdas. Tādēļ viņš atzīstot, ka Reinbahs nebija labākais lēmums attiecībā uz kadru politiku.

Ušakovs skaidroja, ka pašlaik departamentu vadīs pienākumu izpildītājs. Pēc būvniecības sezonas beigām tiks vērtēts viņa darbs un tiks lemts, vai sludināt konkursu uz departamenta direktora amatu.

Kā ziņots, Rīgas domes priekšsēdētājs šodien tiksies ar Rīgas ielu remontā iesaistīto būvkompāniju vadību, lai pārrunātu remontdarbu gaitu,  informēja Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļā.

Tikšanās ar uzņēmumu "Ceļu būvniecības savienība "Igate"", "A.C.B.", "Roadeks", "Binders" un "Ceļu pārvalde" vadību notiks plkst.10 Rīgas domē.

16.augustā, par Rīgas ielu remontdarbu gaitu no amata tika atstādināts Satiksmes departamenta direktors Reinbahs.

Kā skaidroja Ušakovs, pēc būvsezonas beigām tāpat tiks lemts par citu departamenta darbinieku panākumiem un neveiksmēm. Par departamenta direktora pienākumu izpildītāju nozīmēts departamenta vadītāja padomnieks, Ceļu satiksmes drošības direkcijas valdes loceklis Emīls Jakrins.

Ušakovs atzīst, ka visus šobrīd Brīvības, Lāčplēša un Krišjāņa Barona ielā notiekošos remontdarbus neizdosies pabeigt plānotajos termiņos.

Rīgā šovasar notiek vērienīgi ceļu remontdarbi - Brīvības, Lāčplēša un Barona ielā. Veikt šos darbus pašvaldībai esot liels izaicinājums. "Diemžēl esam spiesti atzīt, ka Satiksmes departaments nebija uzdevumu augstumos, un atsevišķās situācijās redzam, ka darbi, tieši pateicoties departamenta aktivitātēm, ir sākti vēlāk, nekā bija plānots. Daudzās situācijās esam spiesti risināt problēmas, kas pēc būtības ir varoņdarbs, līdz ar to pieņemts lēmums par [Satiksmes departamenta vadītāja Vitālija] Reinbaha atstādināšanu no amata," skaidroja Rīgas mērs.

LETA/Foto: Edijs Pālens/LETA

Citi šobrīd lasa

Karalienes Elizabetes apakšveļas piegādātāja zaudē titulu 60
Fani pārliecināti: Kardašjanas surogātmāte bijusi pašas māsa Kailija 16
Svētdienas vakarā Liepājā fiksēts šoziem lielākais sals 5
Skatīt visus komentārus