Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

„Vienotība” vēlēšanu naktī līksmo pie bagātīgi klātiem galdiem. FOTO 1

Politika
2011. gada 18. septembrī 13:22 2011. gada 18. septembrī 13:22
„Vienotība” vēlēšanu rezultātus sagaidīja pie bagātīgi klātiem galdiem restorānā „Andalūzijas suns”, klātesot atbalstītājiem no dažādiem Latvijas reģioniem. Slīdot garām pārpilnajam zviedru galdam, ne viens vien neslēpa, ka „Vienotības” „nometnē” ieradies tieši tālab, lai kārtīgi paēstu.

Ja „dullā Paulīne” varēja sapņus piepildīt, tad arī mēs to varam! – šķiet, LTV1 reklāmas pauzē vienisprātis ar filmas „Tās dullās Paulīnes dēļ” varoņiem ir Āboltiņa un Dombrovskis.

Sagaidot 18. septembri, „Andalūzijas sunī” tika iestumta milzīga torte ar ugunsstrūklām. Taču ne lai atzīmētu pirmsvēlēšanu kampaņas beigas, bet gan lai 27. dzimšanas dienā sveiktu deputātu Edvardu Smiltēnu. Lai arī balsu skaitīšanai LTV pārraidē „Izvēlies nākotni!” varēja sekot līdzi uz trim ekrāniem un tiem pievērstas uzmanības un līdzi rēķināšanas netrūka, šeit valdīja čalas un priecīga atmosfēra.

Iespējams, temperamentu piedeva sarkanais un baltais vīns, ko ap pusnakti nopietnāki vīri nomainīja pret tekilu. No vīna glāzes sarunā zem četrām acīm ar Aigaru Štokenbergu neatteicās arī TV3 analītiskā raidījuma „Nekā personīga” žurnāliste Ilze Jaunalksne. „Vienotības” vakars ilga līdz apmēram diviem naktī, kad premjers Valdis Dombrovskis, pie bāra letes paņēmis lielu glāzi ar konjaku, ar vairākiem partijas biedriem devās uz apspriedi. Kasjauns.lv novēroja, ka partijas funkcionāri cits pēc cita atstāja restorānu un pazuda „Lattelecom” biroja durvīs Dzirnavu ielā.


Ieva Valtere/ Foto: Aigars Hibneris

Citi šobrīd lasa

Cilvēki Rīgā nesaprot, kāpēc kļuvis tik grūti izsaukt taksometru. Kas notiek? 41
Dabīgais paracetamols jeb - viss, kas nepieciešams, lai samazinātu sāpes 1
FOTO: mūzikas cienītāji novērtē Elīnas Garančas un "Vīnes filharmoniķu" dievīgo koncertu Jūrmalā 21
Pievienot komentāru

Лайма Вайкуле о своей диете: "Я могу есть, есть, есть, а потом не есть, не есть, не есть"