Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X

Pasākumu vadības studijas Turībā – iespēja apgūt pieprasītu profesiju arī studējot vakaros

Sabiedrība
2016. gada 25. augustā 12:00 2016. gada 25. augustā 12:00
Pasākumu plānošana un organizēšana ir šobrīd pasaulē straujāk augošā nozare. Ik gadu darba vietu skaits šajā nozarē palielinās par 44%.

Pieprasīta un augoša nozare

Vēl pirms dažiem gadiem zināšanas, kas nepieciešamas pasākumu producēšanā, Latvijā nebija iespējams apgūt profesionālā līmenī, taču šobrīd situācija ir mainījusies. Pamatojoties uz esošajām tirgus tendencēm un pieprasījumu, Biznesa augstskola Turība piedāvā apgūt studiju programmu, kas ASV, Kanādā un Rietumeiropas valstīs jau guvusi ļoti lielu popularitāti. Starptautiskā tūrisma fakultātes īstenotās studiju programmas „Lietišķo un rekreatīvo pasākumu vadība (pasākumu producēšana)” popularitāte jauno studentu vidū ar katru gadu pieaug. Šo studiju programmu Turībā iespējams apgūt arī studējot vakara grupā. Nodarbības notiek Rīgā, trīs vakarus nedēļā (darbadienās no 18.15 līdz 21.20).

Zināšanas un noderīgi kontakti

Studiju programmā iespējams apgūt nepieciešamās zināšanas un nostiprināt prasmes, lai veiksmīgi veidotu vai attīstītu savu biznesu. „Mēs piedāvājam iegūt trīs vienā - teorētiskas un praktiskas zināšanas interesantā jomā, sapratni, kā attīstīt biznesu tajā, un kontaktus, kas noder, veidojot karjeru šajā nozarē. Iespēja apgūt šo studiju programmu vakara grupā, manuprāt, ir ļoti noderīga tiem, kuri jau darbojas nozarē, taču vēlas papildināt savas zināšanas, tādejādi veicinot konkurētspēju,” stāsta Starptautiskā tūrisma fakultātes dekāne Agita Doniņa.

Saistoši studiju kursi

Studiju programmā iekļauti studiju kursi, kuros gūtās zināšanas ļauj darboties kultūras pasākumu organizēšanā, sporta pasākumu plānošanā un īstenošanā, kongresu un konferenču organizēšanā.  Izdzīvošanas vadība, sociālā psiholoģija, brīvā laika organizēšana, scenārijs un režija, pasākumu vizuālais noformējums, lietišķā etiķete, u.c. studiju kursi ir būtisks palīgs pasākumu organizēšanas un īstenošanas jomā. Tāpat notiek arī aktiermeistarības nodarbības, tiek apgūts, kā notiek mediju komunikācija. Lai arī šī darba esence ir radošums, būtiska ir arī precīza plānošana, finanšu vadība un atbilstošs mārketings. Studiju laikā studenti nostiprina un pilnveido savas profesionālās angļu valodas zināšanas. Lekcijas notiek vakaros, tāpēc studijas ir iespējams savienot ar pilna laika darbu.

Pasniedzēji – nozares profesionāļi

Nodarbības vada pasniedzēji, kas ir savas nozares profesionāļi, piemēram, koncertaģentūras FBI direktore Brigita Rozenbrika, kuras pieredzē ir arī tādi pasākumi kā „Rīga-800”, „Eirovīzija” un dažādu pasaules mēroga mākslinieku koncerti. B. Rozenbrika stāsta: „Studentiem, kuriem vadu lekcijas, cenšos nodrošināt iespēju iepazīties ar visdažādāko kultūras pasākumu sagatavošanas procesu un norisi, tādēļ paralēli lekcijām viņiem ir iespēja apmeklēt koncertus, lai klātienē redzētu unikālu tehnoloģiju izmantošanu un iepazītu gan vietējo, gan ārvalstu profesionāļu darbu.”

Iespēja producēt pasākumus vai veidot savu uzņēmumu

Absolvējot studiju programmu „Lietišķo un rekreatīvo pasākumu vadība (pasākumu producēšana)”,  speciālistiem ir visplašākās karjeras iespējas. Apgūstot nepieciešamās zināšanas, absolvents var strādāt uzņēmumā, kas nodarbojas ar lietišķo, kultūras vai rekreatīvo pasākumu organizēšanu, tāpat var nodibināt vai attīstīt savu uzņēmumu, plānot un vadīt sporta un aktīvā tūrisma pasākumus, kā arī organizēt lietišķus kongresus, konferences un sanāksmes. Iegūtais grāds un specializācija atbilst tam, lai studiju programmas absolvents varētu vadīt arī tūrisma un viesmīlības uzņēmumus.

Studiju programma sniedz iespēju gūt pieredzi no nozares profesionāļiem – ekspertiem pasākumu plānošanā un īstenošanā, iemācīties pasaules teoriju pielietot praktiskā darbā pasākumu organizēšanā, izveidot pasākumu, kas var kļūt par atpazīstamu zīmolu visā pasaulē, kā arī iemācīties veidot pasākumus tā, lai tie kļūtu ne tikai par izklaidi, bet arī par peļņu nesošu biznesu.

Turība – praktiski labākā augstskola Latvijā!

Reklāmas raksts sadarbībā ar Biznesa augstskolu Turība / Publicitātes foto

Citi šobrīd lasa

Kas jāņem vērā, lai aukstajā laikā nosargātu bērnu no pārsalšanas 4
5 lieliski gabali, ko pasaulei atstāja "The Cranberries" 3
Kolumbijā pārlūzis 280 metru augsts tilts; desmit strādnieki nositušies kritienā 1
Pievienot komentāru