Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X

Rīdziniekiem pieejams aktuālākais interešu pulciņu un amatierkolektīvu katalogs

Runā Rīga
2016. gada 25. augustā 13:28 2016. gada 25. augustā 13:28
Rīdziniekiem, tajā skaitā bērniem un jauniešiem, kā arī pieaugušajiem un senioriem pieejams aktuālākais interešu izglītības un amatierkolektīvu katalogs, kurā vienuviet apkopoti visi Rīgas pašvaldības izglītības un kultūras iestāžu piedāvātie interešu pulciņi, sporta, mūzikas un mākslas programmas, studijas un amatierkolektīvi, to atrašanās vieta, dalībnieku vecuma grupa, kontaktinformācija un dalības maksa. Katalogs atrodams tīmekļa vietnē www.e-skola.lv sadaļā „Aktuāli”.

Aicinot lietderīgi pavadīt brīvo laiku un attīstīt savas spējas dažādos interešu, sporta, mākslas, mūzikas un vides izglītības iestāžu pulciņos, kā arī piedalīties Rīgas kultūras iestāžu amatierkolektīvos, Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments ik gadu apkopo un sagatavo interešu un profesionālās ievirzes izglītības un amatiermākslas kolektīvu katalogu. Tajā ir iespēja atrast kolektīvus un pulciņus atbilstoši savām interesēm tuvu mācību, darba vai dzīves vietai.

Rīgā darbojas 13 pašvaldības dibināti bērnu un jauniešu centri, kas piedāvā iespēju iesaistīties dejošanā, dziedāšanā, tehniskās jaunrades, sporta un vides zinību nodarbībās, kā arī teātra studijās. Profesionālās ievirzes izglītību bērniem un jauniešiem iespēja apgūt 11 pašvaldības sporta skolās, deviņās mūzikas un mākslas skolās. Tāpat plašs interešu pulciņu piedāvājums ir Rīgas kultūras centros un vispārizglītojošajās skolās. Pieaugušajiem ir iespēja darboties vairāk nekā 170 pašvaldības amatierkolektīvos, teātra studijās, koros un ansambļos, deju kolektīvos, tautas lietišķās un mākslas studijās, kas darbojas Rīgas Kultūras centros.

Izmantojiet iespēju atrast jaunus domubiedrus un draugus!

Interešu un profesionālās ievirzes (mākslas, mūzikas un sporta) izglītības programmu un amatiermākslas kolektīvu katalogs.

Sadarbībā ar Rīgas pašvaldību

Karlīna Timofejeva / Foto: Evija Trifanova/LETA

Citi šobrīd lasa

Toma Džonsa dēls ir bezpajumtnieks. Naudu viņam nevajag, tikai tēva mīlestību, kamēr nav par vēlu 43
Sieva sarīko kārtējo publisko skandālu, nonāk policijā, bet viņas mīļotais uz iecirkni atbrauc dzēris 39
Par haskiju turēšanu mēslos, mitrumā un trūkumā atbildīgajiem 800 eiro sods 22
Pievienot komentāru