Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Policija aizturējusi iereibušu vīrieti un sievieti, kuri Ziepniekkalnā mēģināja publiski mīlēties.

Dienas dīvainākā ziņa. Ieskurbušu mīlnieku sāga pie lielveikala Ziepniekkalnā 22

112
2016. gada 25. augustā 15:08 2016. gada 25. augustā 15:08
Rīgas pašvaldības policija (RPP) aizturējusi iereibušu vīrieti un sievieti, kuri Ziepniekkalnā publiskā vietā vēlējās nodoties mīlas priekiem, informēja RPP.

Trešdien, 24.augustā, RPP Zemgales pārvaldes darbinieki saņēma informāciju par divām personām reibumā Ziepniekkalnā, kuras netālu no kāda lielveikala vēlas mīlēties.

Ierodoties notikuma vietā, pamanītas abas iereibušās personas. Sieviete bija ar nolaistām biksēm un sēdēja zemē. Blakus viņai stāvēja vīrietis, kurš bija ģērbies slimnīcas drēbēs ar katedru rokā un apsaitētu kāju. Sieviete centās piecelties, taču pašas spēkiem nespēja. Arī vīrietis grīļojās un bija atstutējies pret kādas privātmājas sētu. Blakus viņam mētājās kruķi.

Kārtības sargi pieejot pie abiem mīlniekiem, uzrunāja sievieti, jautājot, kāpēc atrodas uz zemes. Nesaņemot atbildi, sieviete sāka skaļi smieties. Policisti piecēla sievieti kājās, taču viņa nespēja pastāvīgi pārvietoties, grīļojās un neorientējās apkārtnē.

Pieņemts lēmums abas personas aizturēt, taču, ņemot vērā, ka vīrieša rokā atradās katedra, no kuras tecēja asinis, izsaukti Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) darbinieki. Vīrietis atteicās nosaukt savus personas datus, pēc kā sāka vicināties ar rokām un izteica dažādas aizskarošus izteicienus par policijas darbiniekiem.

Notikuma vietā, ieradās mediķi, kuri apskatīja vīrieti un nolēma viņu hospitalizēt, nogādājot Rīgas psihiatrijas un narkoloģijas centrā. Ņemot vērā vīrieša neadekvāto uzvedību, mediķi drošības apsvērumu dēļ tika pavadīti līdz ārstniecības iestādei.

Savukārt sieviete tika aizturēta un nogādāta uz dežūrdaļu, kur veikta alkohola koncentrācijas pārbaude izelpā, kuras laikā noskaidrots, ka viņa ir vairāk nekā četru promiļu reibumā.

Personai sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols par atrašanos sabiedriskā vietā tādā reibuma stāvoklī, kas aizskar cilvēka cieņu.

Sieviete ievietota pagaidu aizturēšanas telpā atskurbšanai. Pēc neilga brīža kārtības sargi pamanīja, ka viņa pa restēm uzkāpj līdz griestiem un norauj gaismekļa detaļu, piekļūstot elektrības vadiem, iereibusī kundze nekavējoties ievietota blakus pagaidu aizturēšanas telpā. Sieviete savas darbības atkārtoja, pēc kā ievietota trešajā pagaidu aizturēšanas telpā.

Saistībā ar mantas tīšu bojāšanu izsaukti Valsts policijas (VP) darbinieki. Pēc savām fiziskajām aktivitātēm sievietei kļuva slikti un viņa izvēmās. Izsaukti NMPD darbinieki, kuri apskatīja sievieti un konstatēja, ka viņai hospitalizācija nav nepieciešama.

Dežūrdaļā ieradās VP darbinieki, kuri fiksēja notikušā apstākļus. 35 gadus vecā sieviete nodota VP darbiniekiem turpmāko procesuālo darbību veikšanai.

BNS / Foto: Rīgas Pašvaldības policija

Citi šobrīd lasa

Kas jāņem vērā, lai aukstajā laikā nosargātu bērnu no pārsalšanas 4
Vieglatlēts Čehijā sacensību laikā nogalina tiesnesi 8
Kolumbijā pārlūzis 280 metru augsts tilts; desmit strādnieki nositušies kritienā 1
Skatīt visus komentārus