Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Meitene jau gadu bija ceļojusi pa pasauli.

Pasaules apceļotājas Mias slepkavības lieta: gaismā nāk baisi fakti par francūža izdarībām 28

Sabiedrība
2016. gada 26. augustā 12:24 2016. gada 26. augustā 12:24
Francūzis, kuru apsūdz britu pasaules apceļotājas Mias Elifas-Čangas noslepkavošanā, esot mēģinājis meiteni ievilkt gultā. Tapis zināms, ka abi strādājuši kopā fermā Austrālijā. 

Britu mediji vēstī, ka meitenes slepkavas vārds ir Smails Ajads. Viņš ar Miu strādājis kopā fermā, kuras īpašniece stāstīja, ka vīrietis esot bijis jauks un smaidīgs. 

Īpašniece Lorēna Gorizia pastāstīja, ka Smails bija nostrādājis fermā nedēļu. Tāpat atklājies, ka aizturētais dažas stundas pirms meitenes noduršanas bija smēķējis marihuānu. 

"Viņš ilgāku laiku mēģināja pārgulēt ar Miu. Nabaga bērns, viņa bija brīnišķīga meitene...viņa to nevēlējās," sacīja īpašniece. 

Policija šobrīd izmeklē, vai slepkavības motīviem bijis "romantisks" raksturs, taču Kvīnslendas policijas pārstāvis Rejs Roverder sacījis: "Es neticu, ka tur bija kāda romantika. Skaidrs, ka noteikti ne no Mias puses."

Smails tikmēr hosteļa visiem stāstījis, ka viņi ar Miu ir iemīlējušies. Tāpat, pētot viņa interneta meklējumu vēsturi, atklājies, ka viņš bijis apsēsts ar modeli un UFC čempioni Ariannī Selesti, kura vizuāli ir ļoti līdzīga Miai. 

Hostelis, kur nogalināta Mia.

Jau vēstīts, ka Austrāliju šokējusi traģēdija jauniešu ceļotāju hostelī Kvīnslendā - kāds francūzis, iespējams, izkliedzot arābu saukli "Allahu Akbar", noslepkavojis 21 gadu veco Lielbritānijas pilsoni Miu Elifu-Čangu. 

29 gadus vecais aizdomās turētais esot vairākkārt atkārtojis frāzi arābu valodā, kas tulkojumā nozīmē "Dievs ir visuvarens". 

Pēc notikušā policija neizslēdza versiju, ka vīrietis varētu būt psihiski slims, pārlietojies narkotikas vai arī radikalizējies. 

Bojāgājusī Mia tikko bija sākusi strādāt fermā Kvīnslendā savas pasaules apceļošanas tūres ietvaros. 

Meitene jau gadu bija ceļojusi pa pasauli un nupat ieradās Austrālijā, lai trīs mēnešus pastrādātu fermā. Viņa bija apceļojusi Maroku, Indonēziju, Vjetnamu, Turciju un Indiju. 

 

Kasjauns.lv/Foto: Vida Press


Citi šobrīd lasa

Visvairāk "Zelta mikrofona" nomināciju saņem Dons, Intars Busulis un "Instrumenti" 23
Par haskiju turēšanu mēslos, mitrumā un trūkumā atbildīgajiem 800 eiro sods 19
"Labāk pusstundu vēlāk mājās, nekā stundu ātrāk morgā..." Policisti asi izsakās par vakardienas notikumiem uz ceļiem 21
Skatīt visus komentārus