Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Tādas izskatās nakts redzamības kameras. Tauta saziedojusi 63 000, lai Zemessardzei būtu šī tehnika.

Iedzīvotāji saziedojuši 63 tūkstošus tehnikai Zemessardzes vajadzībām 26

Sabiedrība
2016. gada 30. augustā 09:12 2016. gada 30. augustā 09:12
Šodien Zemessardzei tiks piegādātas par iedzīvotāju saziedotajiem vairāk nekā 63 000 eiro iegādātās nakts redzamības iekārtas iepriekš informēja Latvijas Transatlantiskajā organizācijā (LATO).

Ziedojumu kampaņu organizēja LATO un "Ziedot.lv". Kopš kampaņas sākšanas 2015.gada septembrī ir saziedoti vairāk nekā 63 000 eiro, kas saņemti ne vien no Zemessardzes atbalstītājiem Latvijā, bet arī no latviešiem ārzemēs.

Kā norādīja LATO, par saziedotajiem līdzekļiem ir iegādātas 12 termālās infrasarkanā diapazona tēmēšanas ierīces triecienšautenēm un četras termālā infrasarkanā diapazona novērošanas kameras, kas šodien tiks piegādātas Zemessardzes 51.kājnieku bataljonam, kas gādā par Dobeles Mācību Atbalsta bāzes darbību un ikdienā nodrošina ieroču un specializētas tehnikas lietošanas apgūšanu zemessargiem.

Kampaņas iniciators un LATO valdes loceklis Juris Ulmanis uzsver, ka organizācija ir gandarīta, ka izdevies kopīgiem spēkiem sagādāt zemessargiem šīs nakts redzamības iekārtas, kas būtiski atvieglos pazudušu personu meklēšanu diennakts tumšajā laikā, kā arī novērošanas funkciju veikšanu.

"Priecājamies, ka spējam kopīgi sveikt Latvijas Zemessardzi tās jubilejas mēnesī un izrādīt pateicību visiem Latvijas vīriem un sievām, kas brīvprātīgi un neatlaidīgi rūpējas par visu mūsu drošību. Vēlamies arī pateikties partneriem, atbalstītājiem un ziedotājiem, kuri piedalījās un palīdzēja sasniegt kopīgo mērķi," pauž Ulmanis.

BNS/Foto: Evija Trifanova/LETA

Citi šobrīd lasa

Eiropas Savienība grib būvēt superdatoru 2
Fani pārliecināti: Kardašjanas surogātmāte bijusi pašas māsa Kailija 17
Pēc Pasaules boksa supersērijas dalībnieka šausminošas traumas Zviedrijā domā aizliegt boksu 22
Tēmas: Zemessardze
Skatīt visus komentārus