Īstenojot eksperimentu, raidījuma veidotājiem izdevies sastapt vīrieti, kurš sākotnēji apgalvojis, ka tikai vēlējies iepazīties.

Skolotājs no nepilngadīgām meitenēm vēlas pirkt biksītes un veic intīmus piedāvājumus 45

112
2016. gada 30. augustā 22:11 2016. gada 30. augustā 22:11
Kāds skolotājs no Latvijas reģiona pilsētas nepilngadīgām meitenēm piedāvājis piepelnīties, apmierinot viņa seksuālās vēlmes, vēsta TV3 raidījums "Bez tabu".

Vīrietis ar sludinājuma palīdzību piedāvājis meitenēm no Rīgas vai Zemgales kļūt par viņa "palīdzēm" un pirkt viņu ilgu laiku nēsātās apakšbikses par 15-20 eiro. Kāda jauniete ziņojusi, ka tam sekojis arī piedāvājums kopīgi pavadīt nakti, par to saņemot 80 eiro, kā arī veikt dažādas citas intīmas darbības.

Īstenojot eksperimentu, raidījuma veidotājiem izdevies sastapt vīrieti, kurš sākotnēji apgalvojis, ka tikai vēlējies iepazīties un nesaskata neko sliktu faktā, ka meitenes ir nepilngadīgas. Uz darba noslēpumaino darba vakanci pieteicās speciāli "Bez Tabu" sarunāta sieviete, kura darba piedāvātājam norādīja, ka ir nepilngadīga. Pēc mirkļa jaunā sieviete saņēmusi ziņu no darba devēja, ka piedāvātais darbs ir intīms.

Sarunas laikā viņš atzinis, ka ir skolotājs, un apgalvojis, ka nesazinās ar meitenēm, kas ir jaunākas par 16 gadiem. Kā noskaidroja "Bez Tabu", vīrietis – darba devējs ir skolotājs. "Es nerakstu mazgadīgajām. Es zinu, ka zem 16 nevar. Pēc 16 katrs jau var lemt. No 16 gadiem cilvēks atbild par savām darbībām," skaidroja vīrietis.

Lai gan vīrietis vispirms paziņojis, ka viņam šādas nodarbes nešķiet nekas slikts, vēlāk viņš solījis, ka labosies.

Kasjauns.lv, LETA/Foto: Shutterstock

Citi šobrīd lasa

"Nekad neesmu sauļojusies, lietojusi alkoholu, smēķējusi" - 48 gadus vecā Dženifera Lopesa par savu izskatu 29
Kļuvis zināms, kādas rotaļlietas vecāki aizlieguši princim Džordžam un princesei Šarlotei 25
Porziņģis visai pasaulei nejauši atklājis Bagatska taktiskās viltības pret Lietuvu 23
Skatīt visus komentārus