Ielu braucamās daļas remontdarbi Rīgā ieilgs tikai Lāčplēša ielā, vēsta Rīgas domē.

Remontdarbi ieilgšot tikai Lāčplēša ielā 1

Sabiedrība
2016. gada 31. augustā 16:45 2016. gada 31. augustā 16:45
Ielu braucamās daļas remontdarbi ieilgs tikai Lāčplēša ielā, bet citās Rīgas ielās tie šodien tiks pabeigti, norādīja Rīgas domes Satiksmes departamenta pārstāve Ilze Dimante.

Viņa teica, ka "nav nekādas indikācijas, ka remontdarbi ielu braucamajās daļās varētu aizkavēties, un viss notiek pēc plāna". Termiņš remontdarbiem Lāčplēša ielā ir nedaudz pagarināts, jo notiek pazemes komunikāciju darbi. Šajā ielā darbus pabeigs pāris nedēļu laikā.

Dimante pastāstīja, ka ietvju remontdarbi gandrīz visur ir pabeigti, izņemot atsevišķas vietas Brīvības un Lāčplēša ielās, kur remontdarbi turpināsies līdz 10.septembrim, un Barona ielā, kur remontdarbi turpināsies līdz 10.oktobrim.

Jau ziņots, ka lielākie remontdarbi Rīgas ielās tiks pabeigti līdz 1.septembrim, arī uz ietvēm pie skolām, savukārt pārējo ietvju remontu paredzēts noslēgt septembra pirmajā nedēļā, šonedēļ solīja pašvaldības vadītājs Nils Ušakovs (S).

Ietves atsevišķos Brīvības ielas posmos tikšot pabeigtas līdz 5.septembrim un 8.septembrim, bet "tas jau vairs nav kritiski - tur paliek atsevišķi kvartāli", uzsvēra Ušakovs. Savukārt Lāčplēša ielas posmā līdz Čaka ielai darbi varētu tikt pabeigti ātrāk - līdz 2.septembrim, tomēr posmā no Čaka ielas, kur notiek arī darbi ar komunikācijām, darbi varētu ritēt vēl visu septembri.

LETA/Foto: Edijs Pālens/LETA

Citi šobrīd lasa

"6 mēnešus nebiju krāsojusi matus, un tad..." Viņi atzīstas: šī frizūra bija milzīga kļūda 4
Slavena amerikāņu sportiste atklāj, ka viņa izlasē seksuāli izmantota no 13 gadu vecuma 15
Policija meklē bezvēsts pazudušu sievieti ar zīdaini 14
Pievienot komentāru