Viņš norādīja, ka tagad cilvēki ziedo diezgan reti, un augustā saziedoti apmēram 70 eiro. Ārstēšanai Austrijā vajag 33 000 eiro, viņš aplēsis.

Robertam Gobziņam vajag 33 tūkstošus eiro, lai ārstētos Austrijā 109

Ziņas
2016. gada 1. septembrī 09:12
Mūziķim Robertam Gobziņam saziedoti apmēram 11 tūkstoši eiro, taču, lai pabeigtu atveseļošanās procesu, nepieciešami 33 tūkstoši eiro, teica Gobziņš.

"Saziedotais ir palīdzējis uzsākt atveseļošanās procesu un izdomāt ārstēšanās plānu, bet, lai īstenotu ārstēšanās plānu, līdzekļu nepietiek," teica Gobziņš.

Mūziķis arī norādīja, ka, lai viņa saslimšanu ārstētu, nepieciešama radona terapija, kas Latvijā nav pieejama, bet šo ārstēšanos var veikt Austrijā. "Līdzekļu nav, tāpēc jādzīvo ar sāpēm, pretsāpju līdzekļus ēst, savukārt, nav ieteicams, jo bojājas aknas un kuņģis, tātad tāds noslēgtais vāveres ritenis, kura atrisinājums ir tikai līdzekļi," teica Gobziņš.

Pēc mūziķa teiktā, radona terapija Austrijā paredzēta septembra beigās un tā notiks trīs nedēļas.

Atgriežoties Latvijā, Gobziņš sāks gatavot savu Ziemassvētku koncertu, kas notiks 21.decembrī Rīgas Kongresu namā. Tas būs pateicības koncerts visiem ziedotājiem, kurā pirmajā būs mūziķa jaunās programmas fragments, savukārt, otrā - draugu uzstāšanās.

Vienlaikus Gobziņš norādīja, ka ceturtdien vai piektdien sociālajos tīklos un citās sabiedrībai pieejamās mājaslapās publicēs visas savas dziesmas. Pagaidām internetā pieejamas apmēram 20 viņa dziesmas, bet Gobziņš plāno publicēt apmēram 100 savu kompozīciju.

Kasjauns.lv jau vairākkārt vēstīja, ka mūziķis Gobziņš lūdz palīdzību pēc veselības problēmām un ugunsgrēka dzīvoklī. Mūziķi finansiāli var atbalstīt, pārskaitot naudu uz Gobziņa norēķina kontu "Swedbank" - konta numurs ir LV81HABA0551009390875.

BNS/Foto: No Izdevniecības "Rīgas Viļņi" arhīva

Izlasi

Kā komunistu cenzūra to pieļāva? Viegla erotika un leģendārās "Kaukāza gūsteknes" zeķbikses 29
Fiļs: "Pat steiku cepam uz maiņām!" Kā ar sievu sadzīvo Latvijas bagātākais vīrietis 46
Baiss stāsts no Rīgas policistu hronikas: steidz pie maza puikas, kurš dzīvo šausmīgos apstākļos 21
Skatīt visus komentārus