Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Saeimas hokejisti dzer šampanieti no kausa, zaudētāji – niekojas ar alu 9

Sabiedrība
2012. gada 5. februārī 17:47 2012. gada 5. februārī 17:47
Sestdien Zemgales sporta hallē Jelgavā draudzības spēlē Latvijas Republikas parlamenta hokeja komanda ar 5:4 uzvarēja Zemnieku saeimas veidoto vienību. Trīs vārtus uzvarētāju labā guva Saeimas drošības dienesta darbinieks Arnis Narkēvičs.

Spēles pirmajā pārtraukumā klātesošos priecēja Latvijas labākā daiļslidotāja Alīna Fjodorova.

Jau par tradīciju kļuvis, ka reizi gadā notiek draudzības mačs, kur hokeja laukumā nūjas krusto Saeimas un Zemnieku saeimas komandas. Pagājušā gada pavasarī uzvaru ar vienu vārtu starpību (6:5) svinēja parlamentārieši, kuri uzvaru ar rezultātu 5:4 svinēja arī šogad. Parlamentāriešu sastāvā bija seši tautas priekšstāvji no visām Saeimas frakcijām. Deputātu godu pārstāvēja komandas kapteinis Imants Parādnieks, Romāns Naudiņš (abi no nacionālās apvienības „Visu Latvijai!-TB/LNNK”), Rihards Eigims („Zaļo un zemnieku savienība”), Andrejs Elksniņš („Saskaņas centrs”),

Ainārs Latkovskis („Vienotība”) un Viktors Valainis (neatkarīgo deputātu grupa). Viņi savu sastāvu bija papildinājuši gan ar tieslietu ministru Gaidi Bērziņu, gan saviem radiniekiem. Saeimas krāsas aizstāvēja arī parlamenta darbinieki, kā arī mača vienīgā sieviete – Saeimas Juridiskās komisijas sekretāres Aijas Mozgas meita Annija Madara Mozga. Vārtos parlamentāriešiem stāvēja bijušais Latvijas junioru hokeja izlases vārtsargs Imants Legzda, kurš bija liels atspaids itin pasīvajā parlamentāriešu aizsardzībā.

Zemnieku Saeima savukārt pretī lika vienību, kurā bija zemnieku saimniecību vadītāji un Zemnieku saeimas amatpersonas. Zemnieku cīņā veda pazīstamais miljonārs, SIA „Uzvaras lauks” īpašnieks Arnis Vējš no Bauskas. Zemnieku saeimu lielākoties pārstāvēja zemgalieši no Jelgavas, Dobeles, Bauskas, bet mačā piedalījās arī hokeja spēlētāji no Liepājas, Madonas, Cēsīm un citām Latvijas vietām.

Par spēles rezultatīvāko cīnītāju kļuva Saeimas drošības dienesta darbinieks Arnis Narkēvičs, kurš Zemnieku saeimas vārtos „sabēra” trīs no piecām deputātu komandas ripām. Savukārt par spēles vērtīgāko cīnītāju tika atzīta mača vienīgā dāma - Annija Madara Mozga.

Pēc spēles abu komandu dalībnieki pulcējās uz nelielu banketu turpat Zemgales sporta halles kafejnīcā. Spēlētāju vidū valdīja draudzīga atmosfēra un jau tika izlemts, ka pēc kāda laika parlaments un Zemnieku saeima atkal satiksies hokeja laukumā. Saeimas deputātu komanda uzkodas – salātus un dažādu veidu gaļas un zivs izstrādājumus - lielākoties noskaloja ar šampanieti, kas tika pasniegts saņemtajā uzvarētāju kausā, savukārt Zemnieku saeimas hokejisti pārsvarā niekojās ar līdzpaņemto alu.


Edgars Orlovs/ Foto Mārcis Priede, Ieva Čīka / LETA

Citi šobrīd lasa

Latvijas stiprās dzimtas. Ciemos pie Abgunstes muižas saimniekiem - uzņēmīgās Avotnieku ģimenes
FOTO: pasakaini skaistu viduslaiku pili Itālijā izīrē par neticami zemu cenu 1
Bezpajumtniekam, kurš Melburnas teroraktā metās cīņā ar uzbrucēju, dzīve mainīsies pilnībā 16
Skatīt visus komentārus

"Мамочка, прости меня за это": последние слова 5-летнего мальчика, умирающего от рака

Как молоды они были: в сети появилось фото Пугачевой и Моисеева 32-летней давности 1