Madonna ar savu nu jau bijušo vīru Gaju Ričiju panākuši vienošanos par viņu 16 gadus vecā dēla Roko aizbildniecību.

Madonna un Gajs Ričijs panāk vienošanos par dēla aizbildniecību 3

Runā Rīga
2016. gada 8. septembrī 19:41
Amerikāņu popdīva Madonna un britu režisors Gajs Ričijs panākuši vienošanos tiesas lietā par viņu 16 gadus vecā dēla Roko aizbildniecību. 47 gadus vecā Ričija advokāts sacīja, ka pusaudzis turpināšot dzīvot pie tēva Londonā.

Roko kopš vecāku šķiršanās 2008. gadā dzīvoja ar Madonnu, taču pagājušajā gadā dziedātājas turnejas laikā apmetās pie tēva un iestājās skolā Lielbritānijā.

Decembrī amerikāņu tiesa lēma, ka pusaudzim jāatgriežas mātes aizbildniecībā, taču prasība tika ignorēta. Madonnas advokāti ierosināja, ka Ričiju vajadzētu arestēt un saukt pie atbildības par nepakļaušanos tiesas lēmumam, taču tiesnese Debora Kaplana lika Madonnai un Ričijam savā starpā vienoties par aizbildniecību.

"Nekas šai ģimenei nekaitē vairāk kā vecāku nespēja atrast risinājumu," viņa teica. "Ja viņi nevarēs to izdarīt, tad galu galā to nāksies darīt tiesai."

Roko advokāte Elena Sigala martā sacīja, ka tiesāšanās pusaudzim radot stresu. "Viņam šis ir ļoti grūts laiks," viņa teica tiesā. "Mēs ceram pēc iespējas ātrāk izbeigt šo lietu, lai pasargātu viņu no turpmākas tiesāšanās, baumām presē un tamlīdzīgām lietām."

Madonna un Ričijs apprecējās 2000. gadā. Laulība ilga astoņus gadus.

 

LETA / Foto: Vida Press

Izlasi

"Nekad dzīvē nepirkšu krēmu par 200 eiro," Anna Ledskalniņa atklāj savu skaistuma recepti
Aculiecinieks izstāsta patiesi satraucošas detaļas par incidentu Bauskā, kurā iesaistīta policija  53
Melānija Trampa atkal pārsteidz cilvēkus - šoreiz ar žaketi. Vizītes jautrību TOP 11
Pievienot komentāru