Simtiem dāmu un tikai daži kungi Rīgā ierodas uz "Bridžitas Džounsas mazuļa" pirmizrādi. FOTO 7

Ziņas
2016. gada 15. septembrī 11:20
"Kino Citadele" ar svinīgu pirmizrādi, kur pasākuma vadītājas lomā uzstājās Baiba Sipeniece-Gavare, Latvijā sāka demonstrēt romantisko komēdiju "Bridžitas Džounsas mazulis". Tik daudz saposušos un dzīvespriecīgu dāmu vienā kinoseansā sen nebija redzēts. Kaislīgi kino apmeklētāji teic, ka tāds dāmu pieplūdums kino bijis vien pirms vairākiem gadiem, kad uz ekrāniem parādījās filma "Sekss un lielpilsēta".

Filmas „Bridžitas Džounsas mazulis” pasaules pirmizrāde pirms nedēļas notika Lesterskvērā Londonā. To apmeklēja galveno lomu atveidotāji, kā arī citi kinolentes aktieri un slavenie viesi. Viņu vidū bija arī rakstniece, „Bridžitas Džounsas” romānu sērijas autore Helēna Fīldinga un jaunās filmas režisore Šārona Makgaira.

Tikko iznākusī filma jau saņēmusi pozitīvas atsauksmes no bargajiem kino kritiķiem.

Laikraksta "Daily Mirror" žurnālists Deivids Edvardss kinolenti raksturoja kā "smieklu maratonu", kas Džounsas faniem "jāredz par katru cenu".

Jaunajā filmā amerikāņu aktrises Renē Zelvēgeres attēlotā varone ir mazuļa gaidībās. Aktieri Kolins Fērts un Patriks Dempsijs spēlē iespējamos tēvus.

Kinolentē filmējusies arī kino veterāne Emma Tompsone un dziedātājs Eds Šīrans.


Kasjauns.lv / Foto: Nauris Garkaklis

Izlasi

Pētījumā par vardarbību skolās Latvijai pazemojoši rezultāti 36
Kā komunistu cenzūra to pieļāva? Viegla erotika un leģendārās "Kaukāza gūsteknes" zeķbikses 28
Fiļs: "Pat steiku cepam uz maiņām!" Kā ar sievu sadzīvo Latvijas bagātākais vīrietis 46
Skatīt visus komentārus