Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Spēkrata novietošana stāvvietā uz stundu maksās 1,2 eiro, uz divām stundām - 2,4 eiro.

Sāks iekasēt maksu par automašīnas novietošanu pie BKUS novietnes "Gaiļezers" 16

Sabiedrība
2016. gada 16. septembrī 23:02 2016. gada 16. septembrī 23:02
No 26.septembra sāks iekasēt maksu par automašīnas novietošanu pie Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas (BKUS) novietnes "Gaiļezers", aģentūrai BNS pavēstīja SIA "CityParks Latvija".

Uzņēmumā skaidroja, ka autostāvvietas pie BKUS "Gaiļezera" novietnes ir nelielas un tajās ir ierobežots vietu skaits. Uz privātīpašniekiem piederošas zemes izvietoto stāvvietu apsaimniekotājs "CityParks Latvija" veicis apsekojumu, kura rezultāti liecina, ka stāvvietās pie slimnīcas automašīnas regulāri novieto tuvējā daudzstāvu dzīvojamo māju kompleksa iedzīvotāji un viesi, kā arī Biķernieku kapu apmeklētāji.

"Rezultātā autostāvvietas nereti ir pārpildītas, un tajās trūkst vietas tiem, kam tā ir nepieciešama visvairāk, - vecākiem ar mazajiem pacientiem. Neatrodot vietu pie slimnīcas ieejas, viņiem nākas novietot auto ārpus slimnīcas stāvvietas un mērot ceļu līdz slimnīcai ar kājām, nereti kopā ar slimu bērnu," pauda "CityParks Latvija" valdes loceklis Māris Priednieks.

Spēkrata novietošana stāvvietā uz stundu maksās 1,2 eiro, uz divām stundām - 2,4 eiro, savukārt par diennakts stāvēšanu būs jāmaksā četri eiro.

Pacientu ar īpašām vajadzībām transportam ir izveidotas divas stāvvietas pie slimnīcas ieejas, kurās var novietot automašīnu bez maksas, ja tai ir likumdošanas aktos noteiktie apzīmējumi.

Autostāvvietām pie BKUS novietnes "Gaiļezers" nav juridiskas saistības ar slimnīcu.

"CityParks Latvija" dibināts 2013.gadā, uzņēmuma pamatkapitāls ir 3000 eiro, bet īpašnieki - divas Igaunijas privātpersonas un divi Igaunijas uzņēmumi. "CityParks Latvija" apsaimnieko 16 autostāvvietas Rīgā un Jelgavā.

Kompānija pērn strādāja 26 881 eiro apgrozījumu un cieta 43 606 zaudējumus.

BNS/Foto: Ieva Lūka/LETA

Citi šobrīd lasa

Eksprezidente norāda: būtu jābaidās, ka pie mums atkal ieplūdīs cilvēki, kas nicina šo valsti 228
Slimnīcā kritiskā stāvoklī nokļuvis Latvijas izlases futbolists Vardanjans 2
Saimniekšova Jānis izvēlas bravūrīgo Evitu, kura viņu nosauca par sliņķi 5
Skatīt visus komentārus