Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Esiet uzmanīgi šķērsojot vilciena sliedes.

Traģēdija Pļaviņās: uz vilciena sliedēm izdziest 11 gadus veca zēna dzīvība 37

112
2016. gada 17. septembrī 10:15 2016. gada 17. septembrī 10:15
Vakar Pļaviņās vilciens nāvējoši traumējis 11 gadus vecu zēnu, pastāstīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) Komunikācijas nodaļas vadītāja Ilze Bukša.

Ierodoties mediķiem notikuma vietā, konstatēts, ka zēns gājis bojā negadījuma vietā, gūstot traumas nesavienojamas ar dzīvību.

Valsts policija informēja, ka negadījums noticis plkst.18 Pļaviņās, Vietalvas ielā uz dzelzceļa pārbrauktuves. Traģiskais negadījums noticis, jo zēns ar velosipēdu šķērsoja dzelzceļu pie sarkanā aizliedzošā signāla.

Kā stāstīja Bukša, vakar notikuši vairāki ceļu satiksmes negadījumi, kuros smagas traumas guvuši dažāda vecuma cilvēki.

Latgalē neskaidros apstākļos smagas traumas guvis 19 gadus vecs vīrietis. Vīrieti guļam grāvī atradis kāds cilvēks, kurš izsaucis mediķus. Mediķi cietušajam konstatējuši smagas traumas - ribu lūzumus, kāju lūzumu, lāpstiņu lūzumu un arī galvas traumu. Pats cietušais mediķiem skaidrojis, ka viņu notriekusi automašīna. Vīrietis ar smagām traumām nogādāts slimnīcā.

Savukārt Zemgalē notikušajā vairāku automašīnu sadursmē no trīs cietušajiem cilvēkiem vissmagāk cietusi 19 gadus veca jauniete. Automašīnu sadursme notika uz ceļa Jelgava-Dalbe un slimnīcā tika nogādāti divi 21 gadu veci vīrieši un 19 gadus veca sieviete. Abi vīrieši guvuši salīdzinoši vieglas traumas, bet sieviete, kura bija iespiesta automašīnā, guvusi mugurkaula traumu un kājas lūzumu.

Kopumā pagājušajā diennaktī ātrās palīdzības mediķi devušies uz 1121 izsaukumu, no tiem 216 bijuši saistīti ar traumām un negadījumiem.

LETA/Foto: Ieva Čīka/LETA

Citi šobrīd lasa

Bijušais laimīgi dzīvo tālāk, taču viņai joprojām sāp. Sieviete: "Kas man vainas? Kāpēc jūtos tik nožēlojami?" 36
Aivis Freidenfelds cīnās un ir pilns apņēmības uzveikt smagu slimību
Juriste Olsena saka: ja nāktos saslimt ar vēzi, viņa emigrētu. To pašu darītu draugi un paziņas 19
Skatīt visus komentārus