Mērs un viņa sieva notikušo noliedz.

Raidījums: Rēzeknes mēra kundze uz Rīgu brauc ar domes automašīnu 43

Sabiedrība
2016. gada 18. septembrī 20:11 2016. gada 18. septembrī 20:11
Rēzeknes mēra Aleksandra Bartaševiča kundze Olga uz Rīgu brauc ar domes automašīnu, šovakar vēsta TV3 raidījums "Nekā personīga".

Viņa pati un mērs notikušo noliedz. Tomēr pašvaldībā apstiprina, ka šāds fakts bijis.

"Nekā personīga" saņēmis kāda skatītāja fimētu video, kur pēc viņa teiktā Rīgas ielās redzama Rēzeknes pašvaldības automašīna. Lai arī ar to ikdienā braucot pilsētas galva, pa galvaspilsētu tajā vizinājās viņa kundze, kura nav domes amatpersona, bet nodarbojas ar privātbiznesu.

Šis video visticamāk tapis pagājušās nedēļas ceturtdienā. 8.septembrī Stabu ielā posmā starp Krišjāņa Barona un Aleksandra Čaka ielu sudrabots "Volvo" markas auto sagaida kādu dāmu. Viņa ērti iekārtojas pasažiera vietā blakus šoferim un abi kopā aizbrauc.

Vērīgais video autors atpazina, ka sudrabkrāsas "Volvo" ar valsts numuru DZ-7272 ir Rēzeknes domes automašīna un pārsvarā ar to pārvietojas Rēzeknes mērs. Tomēr video redzams, ka Bartaševičs automašīnā neatrodas, bet braucēja ir viņa kundze Olga Bartaševiča.

Domes sabiedrisko attiecību daļā raidījumam stāstīja, ka pašvaldības mašīnas bieži braucot uz Rīgu. Bijušas arī pagājušo ceturtdien un ar "Volvo" atvesti domes pasūtītie suvenīri. Vai kāds bez šofera tajā vēl braucis – neesot zināms. Divas dienas vēlāk sabiedrisko attiecību daļas pārstāve atcerējusies, ka viņa pati esot pasūtījusi "Volvo" braucienam uz Rīgu. Un nejauši arī atklāja, ka tajā braukusi arī Rēzeknes mēra kundze.

LETA/Foto: Evija Trifanova/LETA 

Citi šobrīd lasa

Hosams Abu Meri atklāti izstāsta, kāpēc šķīrās no savas Lindas 86
Tā tagad izskatās glaunajā Ogres hotelī "Club 1934" - viesnīca ir izdemolēta 23
"Linkin Park" solists Česters Beningtons izdarījis pašnāvību 34
Skatīt visus komentārus