Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Seriāla varoņu Fēliksa attiecības ar mīļoto Žeņu noteikti skars sievasmātes parādīšanās.

Šodien pēc vasaras miega ar jaunu tituldziesmu apritē atgriežas seriāls "UgunsGrēks". VIDEO 16

Kultūra
2016. gada 19. septembrī 05:50 2016. gada 19. septembrī 05:50
Seriāla «UgunsGrēks» pavasara sezona beidzās ar šokējošiem notikumiem – Sandija lika Dinam nogalināt miesīgo māsu. Viss ritēja kā pa diedziņu, līdz notikumos iesaistījās Intars, kurš pazīst Sandijas patieso seju un vēlas pasargāt sev simpātisko Kristu. Jaunajā sezonā seriālam ir arī jauna dziesma – Dona „Tepat”.

Kas īsti notika viesnīcas numuriņā? Kura no māsām tika sadurta? To uzzināsim jaunajā sezonā, kas būs piepildīta interesantiem notikumiem, turklāt tajos tiks iesaistīti arī jauni varoņi, no kuriem viena būs Fēliksa sievasmāte Sibilla. Seriālā «UgunsGrēks» notikumi arvien ritēs strauji, šokējošo nomainīs priecīgais, bet priecīgo – humors. Smaids un izbrīns daudzu skatītāju sejās uzplauks, ieraugot ekstravertās un apsviedīgās Jevgēņijas mammas Sibillas Gončarovas parādīšanos seriālā. Sibillas lomā iejutīsies Latvijas Nacionālā teātra aktrise ar bagātīgu pieredzi – Lāsma Kugrēna. Sibilla ar negaidītu ierašanos Pētersonu viesnīcā pārsteigs Fēliksu un Jevgēņiju. Viņa ieradusies, lai apraudzītu mazmeitiņu Mariju, kurai kopš piedzimšanas aprit trīs mēneši. Viss jau būtu labi, bet Sibilla ir kolorīta dāma, kura pieradusi bāzt degunu citu cilvēku darīšanās, par visu viņai ir savs viedoklis, ko ir vienmēr arī gatava skaļi izklāstīt. Vai tik ar Sibillas ierašanos Fēliksa dzīve nepārvērtīsies ellē? Ja Jevgēņija mīl savu māti un ir gatava viņai pakļauties, tad Fēlikss to negrasās darīt – viņa plānos būs atbrīvoties no sievasmātes.

Sibilla ir precējusies ar Jevgēņijas tēvu Nikolaju, un abi kopā dzīvo Krievijas pilsētā Omskā. Kā ģimenē, tā arī darbā noteicēja ir Sibilla. Viņa strādā par bufetnieci kādā Omskas kafejnīcā, kurā viņa lieliski tiek galā ar ikvienu klientu, spējot gan ar tiem pakoķetēt, gan vajadzības gadījumā tos izsviest uz ielas. Sibilla uzskata, ka viņai allaž ir taisnība, nepieļaujot runāšanu pretī ne tikai no klientu puses, bet arī no meitas un vīra.

 

Vēl seriālā atgriežas jau zināms varonis, kuru noteikti atceras cītīgākie skatītāji – tas ir Latvijas Nacionālā teātra aktiera Jāņa Āmaņa atveidotais Mareks, kurš jaunajā sezonā ieņems nozīmīgu lomu. Mareks jurista profesiju būs nomainījis pret psihoterapeita. Viņš ir arī Danas bijušais kursabiedrs – abiem studiju laikā bijušas draudzīgas attiecības. Pēc ilgāka laika abi sastapsies Pētersonu viesnīcā, kurā Mareks ieradīsies uz psihologu semināru un nejauši satiks savu bijušo kursabiedreni Danu. Uzzinot, ka Dana vēlas atgūt Gati, Mareks nolems viņai palīdzēt...

Dons ar dziesmu „Tepat”


Kasjauns.lv / Foto: publicitātes

Citi šobrīd lasa

Džeina Fonda: "Jūtos dzīvāka un laimīgāka nekā 20 un 30 gadu vecumā. Mani nebaida vecums" 15
Tifānijas Trampas draugi noslēdz laulību, kurās nebūs seksa 26
No "Tallink" prāmja pie Kolkas pār bortu pārlēcis 23 gadus vecs jaunietis 22
Skatīt visus komentārus