Šobrīd šādas atlaides sabiedriskajos transportos saņem tikai pašvaldības vispārējās izglītības iestāžu skolotāji.

Zināms, kas no 1.decembra Rīgas sabiedriskajā transportā saņems atlaides

Ziņas
2016. gada 20. septembrī 21:13
No šī gada 1. decembra visi Rīgas bērnudārzu darbinieki – pedagogi, auklītes un tehniskais personāls, kā arī skolu tehniskie darbinieki – saņems atlaides sabiedriskajā transportā. Atvieglojumus saņems arī Kultūras ministrijas padotībā esošo Rīgas izglītības iestāžu pedagogi. Viņiem mēneša abonements, piemēram, visiem transporta veidiem visām nedēļas dienām maksās 16 eiro, ar noteikumu, ka minēto kategoriju darbiniekiem tā ir pamata darba vieta. Šobrīd šādas atlaides saņem tikai pašvaldības vispārējās izglītības iestāžu skolotāji.

Minētos atvieglojumus paredz grozījumi Rīgas saistošajos noteikumos par braukšanas maksas atvieglojumiem pilsētas sabiedriskā transporta maršrutu tīklā, kurus šodien vienbalsīgi atbalstīja Rīgas domes Satiksmes un transporta lietu komitejas deputāti.

Minētos braukšanas maksas atvieglojumus paredzēts ieviest arī Rīgas domes Labklājības departamenta pakļautības iestāžu sociālā darba speciālistiem, aprūpētājiem, veselības aprūpes personālam, audzinātājiem un auklēm, kuru amata pienākumi saistīti ar tiešu sociālo pakalpojumu nodrošināšanu klientiem.

Grozījumi saistošajos noteikumos vēl jāapstiprina Rīgas domes sēdē.

Regīna Zommere/Foto: Ieva Lūka/LETA Sadarbībā ar Rīgas pašvaldību
Pievienot komentāru

Noteikti izlasi

  • Atrasts 24 gadus vecais Marks, kurš pazuda ceļā uz mājām 18
  • Ulmani neielaiž Saeimā. Eksprezidents ir ne pa jokam apvainojies 71
  • Zanes eksperiments ar rīsiem kļūst par īstu sensāciju Latvijā  7