Cietušais pastāstīja, ka no veikala izraidītais vīrietis ir vairākkārtīgi nonācis viņa redzeslokā saistībā ar dažādām zādzībām un neadekvātu uzvedību veikala telpās.

Bolderājā agresīvs veikala klients ar gaisa pistoli apsargam iešauj dibenā 4

Ziņas
2016. gada 20. septembrī 22:00
Rīgas Pašvaldības policija (RPP) aizturējusi agresīvu veikala klientu, kurš ar gaisa pistoli apsargam iešāvis dibenā, informēja RPP.

Pagājušajā sestdienā pie policistiem vērsās kāds veikala apsargs, kurš pastāstīja, ka pirms neilga laika viņam izcēlies konflikts ar kādu neapmierinātu veikala klientu, kurš viņu sašāvis.

Agresīvais vīrietis sākotnēji izraidīts no tirdzniecības vietas, taču brīdī, kad apsargs pagriezies un devies atpakaļ uz veikalu, viņš izšāvis ar šaujamieroci apsarga virzienā, iešaujot viņam ķermeņa pakaļējā daļā. Šāvējs pēc savām darbībām steidzīgi pametis notikuma vietu.

Cietušais pastāstīja, ka no veikala izraidītais vīrietis ir vairākkārtīgi nonācis viņa redzeslokā saistībā ar dažādām zādzībām un neadekvātu uzvedību veikala telpās. Apsargs nebija guvis smagus miesas bojājumus, tādēļ mediķu palīdzība viņam nebija nepieciešama.

Policisti kopā ar cietušo devās apsekot tuvāko apkārtni un pamanīja aprakstam atbilstošu vīrieti. Šāvējs aizturēts, taču personas pārmeklēšanas laikā ierocis, ar kuru izdarīts šāviens, netika atrasts. Pats vaininieks savas rīcības motīvus nepaskaidroja.

Abas notikumā iesaistītās personas nogādātas Valsts policijā, kur sākts kriminālprocess.

LETA/Foto: Reuters/Scanpix/LETA

Izlasi

Sists, vajāts, sodīts jeb - viņš ir atbildīgs par simtiem grafiti zīmējumu Rīgā 92
Perfektas omletes noslēpums: nekad neizmanto šo vienu sastāvdaļu 9
Liepnieks nostaļģijā publisko savulaik slepenus "Tautas partijas" kampaņas papīrus 27
Skatīt visus komentārus