Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
DZKSU atgādina - visi norēķini ar uzņēmumu notiek tikai bezskaidrā veidā.

Pabrīdini savus vecvecākus: vīrietis Latgalē viltīgi apkrāpis sirmgalvi 1

112
2016. gada 21. septembrī 21:03 2016. gada 21. septembrī 21:03
Stādoties priekšā kā Daugavpils dzīvokļu un komunālās saimniecības uzņēmuma (DZKSU) darbinieks, kāds pagaidām nenoskaidrots vīrietis Daugavpilī apkrāpis 1938.gadā dzimušu sievieti - nozadzis maku un dokumentus.

Kā aģentūru LETA informēja Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste Ksenija Belova, apkrāptā sieviete Daugavpils policijas iecirknī vērsās pagājušajā nedēļā. Pēc policijas rīcībā esošās informācijas, sieviete ielaidusi savā dzīvoklī nenoskaidroto vīrieti, kurš stādījies priekšā kā Daugavpils DZKSU darbinieks, kas atnācis pārbaudīt ūdensskaitītājus un radiatorus.

Vīrietis bija ģērbies ikdienišķā apģērbā un pēc skaitītāju un radiatoru apskates palūdzis uzrādīt viņam arī pēdējo DZKSU kvīti, piedāvājot to apmaksāt uz vietas. Uz sievietes jautājumu, kāpēc var maksāt arī mājās, vīrietis atbildējis, ka spēkā stājušies jauni noteikumi un par pakalpojumiem tagad var norēķināties arī šādas apskates gaitā.

Sieviete piekritusi veikt apmaksu, un, kamēr viņa aizpildījusi maksāšanas kvīti, viņai nemanot, vīrietis no guļamistabas nozadzis personu apliecinošus dokumentus un naudas maku. Saistībā ar notikušo ir sākts kriminālprocess, policija pārbauda aizdomās turamo personu loku.

Daugavpils DZKSU abonentu daļā norāda, ka saskaņā ar darba kārtības noteikumiem uzņēmuma darbinieki, kuri veic darbus apsaimniekošanā esošajās dzīvojamās mājās un ir tiešā saskarsmē ar iedzīvotājiem, strādā speciālā apģērbā ar uzņēmuma logotipu un pēc nepieciešamības uzrāda darba devēja izsniegto apliecību ar identitāti apliecinošu informāciju.

Savukārt visi norēķini ar uzņēmumu notiek tikai bezskaidrā veidā.

Savukārt policija aicina iedzīvotājus nelaist savos mājokļos aizdomīgus cilvēkus, kuri uzdodas piemēram par kabeļtelevīzijas pakalpojumu kompāniju darbiniekiem, sociālajiem darbiniekiem, apdrošināšanas aģentiem utt. Ja rodas aizdomas par šādas vizītes mērķiem, vēlams ziņot kārtības sargiem.

LETA/Foto: Lauris Nagliņš/LETA

Citi šobrīd lasa

Toma Džonsa dēls ir bezpajumtnieks. Naudu viņam nevajag, tikai tēva mīlestību, kamēr nav par vēlu 32
Par haskiju turēšanu mēslos, mitrumā un trūkumā atbildīgajiem 800 eiro sods 8
"Labāk pusstundu vēlāk mājās, nekā stundu ātrāk morgā..." Policisti asi izsakās par vakardienas notikumiem uz ceļiem 13
Pievienot komentāru