Festivāla "Posituvus" rīkotāja līdzīpašnieks Zusts kļuvis par "Food Embassy" valdes locekli.

"Positivus" un "Turkebaba" līdzīpašnieks Andis Zusts izvēršas ēdināšanas biznesā

Ziņas
2016. gada 25. septembrī 22:13
Festivāla "Posituvus" rīkotājas SIA "Positivus" līdzīpašnieks Andis Zusts kļuvis par nesen dibinātā uzņēmuma SIA "Food Embassy" valdes locekli, liecina "Firmas.lv" informācija.

Zusts par valdes locekli kļuvis tajā pašā dienā, kad jaunais uzņēmums reģistrēts, - 16.septembrī. "Food Embassy" pamatkapitāls ir 2800 eiro, tas pilnībā pieder Igaunijā reģistrētajai kompānijai "OU Catering Tallinn".

Zusts apstiprina, ka ir kļuvis par valdes locekli šajā uzņēmumā, taču, ar ko tas nodarbosies, viņš neatklāj, vien norādot, ka informācija tiks sniegta, kad uzņēmums sāks aktīvu darbību.

"Firmas.lv" informācija arī liecina, ka Zustam pieder kapitāldaļas vairākos uzņēmumos, no kuriem vismaz divi ir saistīti ar ēdināšanu - 14% uzņēmumā SIA "Express Food" un 43,75% uzņēmumā SIA "Turkebab Doner Production".

Jau ziņots, ka pērn par 46% samazinājies mūzikas un mākslas festivāla "Positivus" rīkotāja uzņēmuma "Positivus" apgrozījums, liecina "Firmas.lv" informācija.

Uzņēmuma apgrozījums pērn bija 1,51 miljons eiro, bet 2014.gadā - 2,82 miljoni eiro. Pērn uzņēmums cieta 2788 eiro zaudējumus, kamēr 2014.gadā strādāja ar 93 106 eiro peļņu.

Vadības ziņojumā teikts, ka pērn notikušā devītā festivāla "Positivus" organizācija bijusi veiksmīga. Tomēr rīkoti arī vairāki neliela apjoma koncerti, kas neesot bijuši veiksmīgi, līdz ar to arī samazinājies uzņēmuma apgrozījums.

Kā ziņots, šogad jūlijā festivāls "Positivus" notika desmito reizi.

SIA "Posituvus" dibināta 2003.gadā. Uzņēmuma pamatkapitāls ir 71 100 eiro. "Positivus" īpašnieki ir uzņēmuma valdes loceklis Ģirts Majors - 60% daļu, Linda Andersone - 20% un Zusts - 20%.

Kā liecina "Firmas.lv" informācija, uzņēmumam "Positivus" pilnībā pieder pērn 12.martā dibinātā SIA "Positivus Production" un 2006.gada 9.februārī dibinātā SIA "Positivus Event", kas pērn apgrozīja 154 210 eiro un nopelnīja 4794 eiro.

LETA/Foto: Facebook
Pievienot komentāru

Noteikti izlasi

  • Slimnīcā blakus palātās piedzimst puika un meitene. Izrādās, viņus kaut kas vieno! 16
  • Policija notvērusi Egidiju – lietuviešu puisi, kurš nošāva savu ģimeni 24
  • Firma meklē cilvēku neticamai vakancei: jāceļo, jānakšņo luksusa mājās, par to saņemot 9000 eiro 2