Liepājas teātris jauno sezonu atklās ar iestudējumu "Stavangera"

Ziņas
2012. gada 17. augustā 06:44
Liepājas teātris savu 106.sezonu šoruden atklās 14.septembrī, kad skatītāju vērtējumam tiks nodots Krievijas režisora Konstantīna Bogomolova iestudējums “Stavangera", informēja teātra literārā padomniece Zanda Borga.

Jaunais iestudējums tapis pēc Marinas Krapivinas lugas motīviem un tas ir mūsdienīgs stāsts par jaunas sievietes dzīves ceļa meklējumiem svešumā, kuru uz skatuves izspēlēs aktieri Laura Jeruma, Sandis Pēcis, Rolands Beķeris, Kaspars Kārkliņš, Gatis Maliks, Agnese Jēkabsone, Everita Pjata, Viktors Ellers, Signe Ruicēna un Anda Albuže.

Savukārt oktobrī teātris skatītājiem piedāvās jau otru pirmizrādi - skaistu, klasisku, muzikālu izrādi bērniem "Pelnrušķīte". Režisors Leons Leščinskis visiem zināmo pasaku nemēģinās pārveidot, jo galvenās vērtības nav mainījušās. Galvenajās lomās izrādē iejutīsies Laura Jeruma un Edgars Ozoliņš.

Plašāk ar jaunās sezonas plāniem Liepājas teātra valdes loceklis Herberts Laukšteins žurnālistus iepazīstinās preses konferencē, kas notiks 28.augustā plkst.13 Liepājas pārstāvniecības Rīgā telpās.

Preses konferencē piedalīsies arī mārketinga direktore Jevgenija Skoraja, jaunie aktieri Laura Jeruma un Sandis Pēcis, kā arī iestudējuma un viens no Maskavas spilgtākajiem režisoriem Konstantīns Bogomolovs.

LETA

Pievienot komentāru

Noteikti izlasi

  • Traģisku stāstu Rīgā kļūst arvien vairāk: cilvēkus met ārā no pašu dzīvokļiem 59
  • Publicēts video, kurā mašīna uz Vestminsteras tilta ietriecas gājējos 1
  • Purva Intas pēdējā vēlēšanās izpildīta. Viņa apglabāta pie savām mājām. FOTO 13