43 Foto
Sporta un aktīvās atpūtas laukumu apmeklējuši jau vairāk nekā 10 000 Rīdzinieku un pilsētas viesu.

Atklāj sporta un aktīvās atpūtas kompleksu pie Deglava ielas kalna. FOTO 1

Ziņas
2016. gada 26. septembrī 11:37
Svētdien, 25. septembrī, tā atklāšanas dienā, pie Deglava ielas kalna un Rīgas 84.vidusskolas (Lielvārdes ielā 141) izveidoto Sporta un aktīvās atpūtas laukumu apmeklējuši jau vairāk nekā 10 000 Rīdzinieku un pilsētas viesu – tā liecina Rīgas pašvaldības policijas un atklāšanas pasākuma organizatoru apkopotā informācija.

Jau no paša rīta rīdzinieki tikai iesaistīti dažādas sportiskās aktivitātēs -  futbola, basketbola, nūjošanas, volejbola, florbola, kā arī vieglatlētikas vingrinājumos.

Bērni kopā ar iemīļotajiem pasaku varoņiem apguva jauno rotaļu laukumu, bet bērnu vecākiem un vecvecākiem bija iespēja izmēģināt modernos āra trenažierus. Neiztika protams, bez pārsteigumiem un diplomiem par sportiskiem sasniegumiem.  

Sporta un aktīvās atpūtas laukuma teritorijā ir izveidoti un aprīkoti laukumi skeitošanai, basketbola, futbola, volejbola un tenisa spēlei. 1.decembrī ir plānots atklāt apmeklētājiem arī hokeja laukumu, ko pēc tam vasarā būs iespēja izmantot skrituļslidošanai. Ir arī īpašs laukums ielu vingrošanai. Teritorija ir iežogota un tajā ir bruģēti laukumi un celiņi gan gājējiem, gan skrituļotājiem. Apmeklētāju ērtībām teritorijā darbosies ģērbtuves, inventāra nomas punkti. Teritorijā ir izvietoti soliņi. Diennakts tumšajā laikā teritorija tiks izgaismota. Par kārtību un drošību teritorijā rūpēsies gan pašvaldības policija, gan apsardze.

 

Regīna Zommere/Foto: Nora Krevņeva Sadarbībā ar Rīgas pašvaldību
Pievienot komentāru

Noteikti izlasi

  • Ieroču atļaujas izsniedzējs runā publiski: noziegums, par kuru tur aizdomās Egidiju, ir kas nepieredzēts 16
  • Latviete un viņas dēliņš Īrijā kļūst par baisa nozieguma upuriem. Policisti sparīgi meklē pavedienus 13
  • Kādā viensētā atrod mirušu bezvēsts pazudušo Māri, kuru meklēja 4 mēnešus 8