Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X

Brīvprātīgie un zemessargi izmisīgi meklē kopš sestdienas pazudušo Ingu. Pagaidām atrasts sarkans lietusmētelis. FOTO 10

Sabiedrība
2016. gada 27. septembrī 10:49 2016. gada 27. septembrī 10:49
(Papildināts 13:33) Valsts policija, zemessargi un brīvprātīgo organizācija "Bezvests.lv" turpina meklēt pazudušo Ingu, kura pēdējo reizi redzēta sestdienas rītā, ar groziņu ejot uz meža pusi. Pagaidām gan sievieti atrast nav izdevies, liecina jaunākā brīvprātīgo sniegtā informācija. 

Policisti pirmdien ziņoja, ka Siguldas iecirkņa policisti meklē 1936.gadā dzimušo Ingu Kulaginu, kura izgājusi no savas vasarnīcas Sējas novada dārzkopības kooperatīvā “Ābelīte” un nav atgriezusies.

Brīvprātīgie vēstī, ka pirmdien sievieti meklēja Nacionālo bruņoto spēku (NBS) pārstāvji 50 cilvēku sastāvā, bet no vakara stafeti pārņēma brīvprātīgie, kuri darbojās saskaņā ar NBS un zemessargu norādēm. 

Kā vēstī "Bezvests.lv" meklēšanas darbi turpināsies arī otrdien un šobrīd tiek izskatīta iespēja pārlidot pāri teritorijai, kur varētu atrasties Inga, ar paraplānu. 

"Neraugoties uz to, ka tur ir blīvs mežs, iespējas pamanīt pazudušo no augšas ir," saka brīvprātīgie. 

Vienīgais pavediens, ko līdz šim izdevies atrast, ir sarkans lietusmētelis, kuru pensionāre acīmredzot uzkarinājusi uz koka, lai varētu orientēties. Sākumā kinologu suņi uztvēra pēdas, taču vēlāk tās pazaudēja. 

Ingas meita Natālija, kas meklēšanas vietā gaida kādas ziņas, pastāstīja, ka viņas māte nemaz nav kaislīga sēņotāja un apkārtnē neorientējas labi. Kāpēc sieviete riskēja doties viena mežā, pagaidām ir mīkla. 

"Bezvests.lv" informē, ka meklēšana turpinās un gadījumā, ja būs nepieciešami brīvprātīgo papildspēki, par to tiks paziņots. 

"Policistiem ir aizdomas, ka sieviete pazudusi meža masīvā. Iedzīvotājus, kuriem ir jebkāda informācija par sievietes iespējamo atrašanās vietu, aicinām zvanīt pa tālruni 67950402 vai 110," iepriekš izteicās policisti. 

 

Kasjauns.lv/Foto: Bezvests.lv/Facebook

Citi šobrīd lasa

Mājvieta Rīgā par 40 eiro: kā uzņēmīgi jaunieši dzīvo pamestajos Rīgas namos? 34
Skolēni Krievijas pilsētā Oimjakonā -50 grādos iet uz skolu, jo mājās var palikt tikai no -52 19
No teroristu gūsta atbrīvotā ģimene beidzot sniedz emocionālu un atklātu interviju kopā 12
Skatīt visus komentārus