"Samsung" aicina patērētājus apjomīgu vai ūdensizturīgu priekšmetu mazgāšanai izmantot ciklu ar lēnu ātrumu.

"Samsung" vajā neveiksmes: Tagad - sprāgstošas veļas mašīnas 8

Ziņas
2016. gada 29. septembrī 10:03
Dienvidkorejas elektronikas uzņēmums "Samsung Electronics" veic pārrunas par iespējamām drošības problēmām saistībā ar atsevišķām tā ražotām veļas mazgājamām mašīnām, ņemot vērā tiesā iesniegtu kolektīvu sūdzību par šo ierīču uzsprāgšanas gadījumiem, trešdien paziņoja kompānija.

Šādas ziņas izskan neilgi pēc tam, kad "Samsung" bija spiests apturēt "Galaxy Note 7" tirdzniecību un atsaukt 2,5 miljonus šo telefonu visā pasaulē pēc saņemtām ziņām par šo ierīču iespējamiem sprāgstošiem akumulatoriem.

"Samsung" veic "aktīvas sarunas ar ASV Patēriņa preču drošības komiteju saistībā ar problēmām ar vertikālās ielādes veļas mašīnām, kas ražotas laika periodā no 2011.gada marta līdz 2016.gada aprīlim," norāda uzņēmums.

"Retos gadījumos ietekmētās ierīces var piedzīvot anormālas vibrācijas, kas var radīt cilvēku ievainojumu vai īpašumu bojājumu riskus, kad tiek mazgāta gultas veļa, apjomīgi vai ūdensizturīgi priekšmeti," skaidro kompānija.

"Samsung" aicina patērētājus šo priekšmetu mazgāšanai izmantot ciklu ar lēnu ātrumu, kamēr uzņēmums nav nodrošinājis papildu informāciju vai nolēmis par rīcību šajā situācijā.

Kāda ASV juristu firma tiesā Ņūdžersijā iesniegusi sūdzību, ka "atsevišķas vertikālās ielādes veļas mašīnas uzsprāgušas īpašnieku mājokļos, novedot pie potenciāliem cilvēku ievainojumiem vai īpašuma postījumiem."

LETA/Foto: Shutterstock
Skatīt visus komentārus

Noteikti izlasi

  • Purva Intas pēdējā vēlēšanās izpildīta. Viņa apglabāta pie savām mājām. FOTO 37
  • Fotogrāfs, kurš nobildēja lakatā tērpto sievieti uz tilta: "Viņa bija šausmās!" 18
  • Jaunumi Daugavpils traģēdijā: balkonā, no kura nokrita meitene, kaut kas dega 8