Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Iesaistītie pārmeklējuši ļoti plašas teritorijas, bet no pazudušās sievietes ne vēsts.

"Īsti necaurejami džungļi ar liānām..." pagājušas 5 dienas, bet sēņotāju Ingu nav izdevies atrast 16

112
2016. gada 29. septembrī 17:04 2016. gada 29. septembrī 17:04
Kopš sestdienas pazudusī 1936.gadā dzimusī Inga Kulagina joprojām nav atrasta, portālam Kasjauns.lv apstiprināja Valsts policijā un organizācijā "Bezvests.lv", kas nodarbojas ar pazudušo cilvēku meklēšanu. 

Inga no savas vasarnīcas Sējas novada dārzkopības kooperatīvā "Ābelīte" izgāja sestdien. Pēdējo reizi viņa manīta plkst.11, ar groziņu dodoties meža virzienā.

„Policistiem ir aizdomas, ka sieviete pazudusi meža masīvā. Iedzīvotājus, kuriem ir jebkāda informācija par sievietes iespējamo atrašanās vietu, aicinām zvanīt pa tālruni 67950402 vai 110,” iepriekš sacīja policisti.

Tikmēr "Bezvests.lv" pārstāvji Kasjauns.lv norādīja - šobrīd nav ziņu, ka sieviete būtu atrasta. Brīvprātīgie meklētāji notikuma vietā strādāja divas dienas, saskaņā ar Nacionālo bruņoto spēku (NBS) dotajām norādēm pārmeklējot plašas teritorijas mežā. Brīvdienās meklēšanas darbi no brīvprātīgo puses varētu atsākties. 

Savukārt Valsts policijas pārstāvis Dairis Anučins sacīja, ka policija turpina meklēt pazudušo sievieti, taču diemžēl pagaidām iepriecinošu ziņu nav. 

Jau iepriekš vēstīts, ka kinologi ar suņiem sākumā uztvēra sievietes pēdas, taču pēc tam tās pazaudēja. Vienīgais aizķeres punkts - karavīri atrada sarkanu lietusmēteli, kuru, iespējams, sieviete piekabināja pie koka kā orientieri. 

Tikmēr par vietu, kur pazuda sirmgalve, pārsteigti arī pieredzes bagāti meklētāji - mežs tajā vietā ir pamatīgi aizaudzis. "Īsti necaurejami džungļi ar liānām, aizaugušiem krūmiem, dziļiem grāvjiem," sacīja brīvprātīgie.

Bezvests.lv brīdina gados vecu cilvēku tuviniekus: "Nelaidiet savus tuviniekus vienus uz mežu, pavadiet viņus, izpētiet viņu maršrutu, raugiet, lai sirmgalvju tālruņi vienmēr būtu uzlādēti." 

Kasjauns.lv/Foto: Bezvests.lv

Citi šobrīd lasa

Viena Teika par divu Bolderāju cenu. Apskatām lētākos un dārgākos dzīvokļus Rīgā 14
Dziednieks Pēteris alkoholiķus ārstē, neaizliedzot viņiem dzert 11
Krāšņs salūts, prominences satiekas koncertā un izgaismotā Rīga. Aizvadīto svētku kopsavilkums fotogrāfijās 14
Skatīt visus komentārus