Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Inga pazuda pagājušajā sestdienā.

Atsāks meklēt pazudušo Ingu. Brīdina brīvprātīgos par skarbiem apstākļiem. FOTO 10

Sabiedrība
2016. gada 30. septembrī 17:11 2016. gada 30. septembrī 17:11
Brīvprātīgo organizācija "Bezvests.lv", kas nodarbojas ar pazudušu cilvēku meklēšanu, sestdien atsāks Sējas novadā pazudušās Ingas Kulaginas meklēšanas darbus. 

Valsts policijā portālam Kasjauns.lv ceturtdien norādīja, ka likumsargi turpina sievietes meklēšanu. Tikmēr brīvprātīgie izpildīja Nacionālo bruņoto spēku (NBS) dotos norādījumus teritorijas pārmeklēšanā un pēc uzdevuma paveikšanas darbus pārtrauca, taču sestdien atkal atsāks Ingas meklēšanu. 

Brīvprātīgie gan norāda, ka pat pieredzējušajiem meklētājiem apstākļi Sējas mežos bija un būs ļoti smagi, jo tur ir daudz kritušu koku, cirstu zaru. Mežs ir purvains, vietām aug gara zāle un avenāji. 

Visiem, kas ieradīsies meklēt sievieti, obligāti līdzi jāņem gumijas vai trekinga zābaki, lietus mētelis, apģērbs kārtās (ejot karsti, stāvot auksti), ūdens, maizītes un ātrās uzkodas (rieksti, šokolāde utml.), silts dzēriens termosā. "Bezvests.lv var lūgt cilvēkus neatbilstošā apģērbā nepiedalīties meklēšanā un neiekļaut grupās. Vēlams līdzi mašīnā ielikt maiņas apģērbu un apavus, ko pēc tam pārvilkt. Tāpat lūdzam ņemt vērā, ka temperatūra no rītiem ir tuvu 0 grādiem un ir liels mitrums," norāda brīvprātīgo koordinatori. 

Jau vēstīts, ka Inga no savas vasarnīcas Sējas novada dārzkopības kooperatīvā "Ābelīte" izgāja sestdien. Pēdējo reizi viņa manīta plkst.11, ar groziņu dodoties meža virzienā.

„Policistiem ir aizdomas, ka sieviete pazudusi meža masīvā. Iedzīvotājus, kuriem ir jebkāda informācija par sievietes iespējamo atrašanās vietu, aicinām zvanīt pa tālruni 67950402 vai 110,” iepriekš sacīja likumsargi.

Jau iepriekš vēstīts, ka kinologi ar suņiem sākumā uztvēra sievietes pēdas, taču pēc tam tās pazaudēja. Vienīgais aizķeres punkts - karavīri atrada sarkanu lietusmēteli, kuru, iespējams, sieviete piekabināja pie koka kā orientieri. 

Kasjauns.lv/Foto: Bezvests.lv

Citi šobrīd lasa

FOTO. Redzēti sabiedrībā! Populāri Latvijas cilvēki visdažādākajos gadu mijas pasākumos 7
Jauna sieviete higiēniskā tampona dēļ zaudējusi abas kājas 24
Martinu Dukuru diskvalificē. Mūsu skeletona zvaigzne paliek bez devītā Pasaules kausa uzvarētaja titula 2
Skatīt visus komentārus