Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
2.oktobrī sekos uzstāšanās Kristīnes Opolais dzimtajā pilsētā – Rēzeknē, Latgales vēstniecībā GORS, bet 4.oktobrī Latvijas tūres gala koncerts notiks Latvijas Nacionālajā operā.

Aizvadīts pirmais Kristīnes Opolais koncerts Liepājā. FOTO 2

Kultūra
2016. gada 1. oktobrī 22:37 2016. gada 1. oktobrī 22:37
Piektdien, 30.septembrī, ar koncertu “Lielajā dzintarā” tika atklāta latviešu soprāna Kristīnes Opolais Latvijas koncertturneja, tagad operdziedātāja ar nepacietību un satraukumu gaida koncertu svētdien, 2.oktobrī, savā dzimtajā pilsētā Rēzeknē, pastāstīja Opolais Latvijas koncertturnejas organizators Andrejs Žagars.

Kristīne Opolais ir sajūsmā par silto uzņemšanu un skatītāju ovācijām Liepājā. Turklāt koncertu apmeklēja arī sabiedrībā atpazīstamas personas.

2.oktobrī sekos uzstāšanās Kristīnes Opolais dzimtajā pilsētā – Rēzeknē, Latgales vēstniecībā GORS, bet 4.oktobrī Latvijas tūres gala koncerts notiks Latvijas Nacionālajā operā.

Skaistajā programmā skanēs ārijas no Džuzepes Verdi, Alfrēdo Katalāni, Pjetro Maskanji, Arrigo Boito, Džakomo Pučīni un Kamila Sensānsa operām.

Savukārt jau 7.oktobrī Opolais ar vienīgo koncertu Lietuvā uzstāsties Viļņā, Lietuvas Nacionālajā operas un baleta teātrī.

Koncertos Latvijā Opolais muzicēs kopā ar Latvijas Nacionālo simfonisko orķestri itāļu diriģenta Sesto Kvatrīni vadībā, bet Viļņā – ar Lietuvas Nacionālo operas orķestri.

 

 Biļetes uz Kristīnes Opolais koncertiem nopērkamas “Biļešu paradīze” tirdzniecības vietās un interneta vietnē www.bilesuparadize.lv .

Kristīnes Opolais koncertturneju Latvijā atbalsta: “Latvijas Gāze”, “Domenikss”, “OlainFarm”, “Rietumu Bank”, “Rīgas brīvostas pārvalde”, žurnāls “Pastaiga” un “JCDecaux Latvija”.

Andreja Žagara kultūras atbalsta un attīstības fonds dibināts ar mērķi veicināt un attīstīt augstas raudzes kultūras projektus, īpaši izceļot mūzikas un mākslas nozares, piesaistot valsts, mecenātu un Eiropas fondu finansējumu.


Karlīna Timofejeva / Publicitātes foto

Citi šobrīd lasa

Krāšņs salūts, prominences satiekas koncertā un izgaismotā Rīga. Aizvadīto svētku kopsavilkums fotogrāfijās 17
Trampa jaunākais dēls sen nebija redzēts publiski, un tagad izrādās, ka viņš jau pāraudzis mammu. FOTO 14
Aleksandrs no Ņižņijnovgorodas ar savu neparasto mājdzīvnieku dzen izmisumā kaimiņus 15
Pievienot komentāru