Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Abi huligāni aizturēti un nogādāti dežūrdaļā, kur noskaidrots, ka viņi ir no Norvēģijas. Viens no viņiem bija 1,92 promiļu reibumā, bet otrs - 1,28 promiļu reibumā.

Uz Brīvības pieminekļa divi iereibuši norvēģi izrāda savus dibenus 8

112
2016. gada 3. oktobrī 16:19 2016. gada 3. oktobrī 16:19
Rīgas Pašvaldības policija (RPP) uz Brīvības pieminekļa aizturējusi divus norvēģu tūristus par kailu pēcpušu demonstrēšanu, informēja RPP.

Pagājušajā piektdienā policija pamanīja divus iereibušus vīriešus, kuri uzkāpuši uz Brīvība pieminekļa pie uzraksta "Tēvzemei un brīvībai" un novelk bikses, demonstratīvi apkārtējiem izrādot savus dibenus. Abu huligānu izdarības bija spiesti vērot vairāk nekā 20 cilvēki.

Abi vīrieši no Brīvības pieminekļa nokāpa un turpat tika aizturēti. Aizturēšanas laikā pie policistiem pienāca vēl viens manāmi iereibis vīrietis, kurš centās kārtības sargus pierunāt, lai atbrīvo abus huligānus. Policisti deva rīkojumu atkāpties un netraucēt procesuālo darbību norisi. Iereibušais vīrietis atkāpās, bet pēc brīža atkal pienāca klāt un pauda dažādas cieņu aizskarošus izteicienus.

Vīrietis tika aizturēts par atrašanos sabiedriskā vietā tādā alkohola reibumā, kas aizskar cilvēka cieņu. Pārbaudot vīrieša datus, noskaidrots, ka viņš ir Lietuvas pilsonis un viņš bija 1,39 promiļu reibumā. Vīrietim noformēts administratīvā pārkāpuma protokols par atrašanos sabiedriskā vietā reibumā.

Savukārt abi huligāni aizturēti un nogādāti dežūrdaļā, kur noskaidrots, ka viņi ir no Norvēģijas. Viens no viņiem bija 1,92 promiļu reibumā, bet otrs - 1,28 promiļu reibumā.

Ņemot vērā visus lietas apstākļus, tostarp izrādīto necieņu pret Latvijas valsts neatkarības un brīvības simbolu, katram norvēģim piemērots 450 eiro naudas sods.

BNS / Foto: Rīgas Pašvaldības policija

Citi šobrīd lasa

Noskaties! Visu laiku ātrākais boksa nokauts titulcīņu vēsturē 1
Politologs Rajevskis skaidro, ko saklausījis Vējoņa svētku uzrunā 48
Sirmgalvis Eduards pusstundu noguļ asinspeļķē, jo pansionāta darbiniecei bija jāsaraksta papīri 10
Skatīt visus komentārus