Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Šis konkurss turpmāk notiks četras reizes gadā, bet šinī gadā tam tiek izsludināts jau otrais uzsaukums. Konkursa pirmajā daļā tika saņemti 22 projekti, no kuriem atbalstu guva deviņi.

Izsludina projektu konkursu Rīgas apkaimju iniciatīvas līdzdalības un piederības veicināšanai

Ziņas
2016. gada 3. oktobrī 22:38 2016. gada 3. oktobrī 22:38
Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments izsludina Sabiedrības integrācijas programmas projektu konkursa „Apkaimju iniciatīvas līdzdalības un piederības veicināšanai”.

Konkursa mērķis ir aktualizēt un veicināt Rīgas iedzīvotāju pilsonisko līdzdalību, kā arī izglītot un informēt iedzīvotājus par šo tēmu, tai skaitā veicināt brīvprātīgo darbu un piederības sajūtu savai apkaimei, pilsētai un valstij. Konkursa ideja ir aktivizēt apkaimju kustību kā vienu no iedzīvotāju pašorganizācijas veidiem, lai veiktu vietējās kopienas  interešu aizstāvēšanu, izzinātu iedzīvotāju problēmas un meklētu risinājumus savstarpējā iedzīvotāju un pašvaldības sadarbībā, nodrošinot iedzīvotāju personisko līdzdalību kopienas dzīves vides uzlabošanā. Projektu īstenošana ir jāplāno laika posmā no 2016. gada 1. decembra līdz 2017. gada 31. martam.

Piedalīties Konkursā un pretendēt uz finansējuma saņemšanu var jebkura Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistrā reģistrēta juridiska persona – biedrība, nodibinājums, komersants, kā arī Rīgas pilsētas pašvaldības iestāde, kas savu darbību veic Rīgas pilsētā un vēlas uzlabot Rīgas pilsētas administratīvajā teritorijā dzīvojošo iedzīvotāju dzīves kvalitāti.

Maksimālais finansiālais atbalsts vienam projektam ir 2500 eiro.

Šis konkurss turpmāk notiks četras reizes gadā, bet šinī gadā tam tiek izsludināts jau otrais uzsaukums. Konkursa pirmajā daļā tika saņemti 22  projekti, no kuriem atbalstu guva deviņi.  

Konkursa nolikums un saistītie dokumenti pieejami Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta tīmekļa vietnē www.iksd.riga.lv sadaļā “Finansēšanas konkursi”.


Projektu pieteikumi jāiesniedz līdz 20. oktobra plkst. 16.00 Rīgas domes, Izglītības, kultūras un sporta departamenta Klientu apkalpošanas centrā, K.Valdemāra ielā 5, kā arī jānosūta elektroniski uz e-pasta adresi ilze.meilande@riga.lv ar norādi “Pieteikums konkursam”.

Sadarbībā ar Rīgas pašvaldību

Karlīna Timofejeva / Foto:  Google Maps

Citi šobrīd lasa

Kristapa Porziņģa brālis panācis savu? Viņu tagad Ņujorkā uztver daudz nopietnāk 14
Par iebraukšanu Ogrē turpmāk varētu būt jāmaksā 121
Latviju dzimšanas dienā sveic arī tautiete ar varenāko bisti - Vika no Kuldīgas 40
Pievienot komentāru