Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Rīdzinieki ceptās vistiņas no Kentuki uzņēma ar ļoti lielu sajūsmu - stundām drūzmējās un spaidījās, lai tiktu pie ārvalstīs populārās ātrās uzkodas.

"Ir pāris vietu, kur mēs gribētu būt..." Rīgā grib atvērt vēl vienu KFC restorānu 25

Bizness
2016. gada 5. oktobrī 16:05 2016. gada 5. oktobrī 16:05
ASV ātrās ēdināšanas tīkls "Kentucky Fried Chicken" (KFC) nākamā gada vidū Rīgā plāno atvērt otro restorānu, sacīja kompānijas menedžeris Lietuvā un Latvijā Juozs Berlicks.

"Ir pāris vietu, kur mēs gribētu būt, un patlaban vedam pārrunas. Domāju, ka nākamajā gadā mēs Rīgas iedzīvotājus varētu iepriecināt ar vēl vienu KFC," teica Berlicks, precīzu ēdināšanas iestādes atrašanās vietu neatklājot, jo šādas informācijas izpaušana varētu negatīvi ietekmēt pārrunas par iespējamajām telpām.

Pēc viņa teiktā, jauno KFC ēdināšanas iestādi Rīgā plānots atvērt nākamā gada vidū, ja pārrunas sekmēsies, kā iecerēts.

Savukārt restorāna izveidē plānoto investīciju apmēru viņš neatklāja. "Es nevēlētos publiskot konkrētus skaitļus, jo tas ir atkarīgs no ēkas stāvokļa, tā, kāda ir virtuve, vai tur arī agrāk bija restorāns, vai ir izbūvēta ventilācijas sistēma un tamlīdzīgi," sacīja Berlicks.

Jau ziņots, ka pirmās KFC ēstuves izveidē tika investēts pusmiljons eiro. Tā 2015.gada 28.augustā atklāta Vecrīgā, Audēju ielā 14. KFC ēstuve ir izvietota divos stāvos 300 kvadrātmetru platībā un to pārvalda Lietuvas uzņēmuma "Cibus Restaurants" filiāle Latvijā, kas reģistrēta 2015.gada 25.jūnijā. "Cibus Restaurants" Lietuvā pārvalda ne tikai KFC, bet arī picēriju "Pizza Hut" tīklu.

Tāpat vēstīts, ka KFC ēstuve Rīgā sestdien, 1.oktobrī, uz laiku tika slēgta, iekams tās personāls nostiprinās prasmes, kas nepieciešamas, lai KFC komanda Latvijā ievērotu un spētu izpildīt visas noteiktās prasības un standartus. "KFC restorāni visā pasaulē strādā, ievērojot augstus standartus gan klientu apkalpošanā, gan kvalitatīvu un garšīgu ēdienu pagatavošanā. Tuvākajā laikā mūsu KFC restorāns Rīgā būs slēgts, jo mūsu jaunie pavāri apgūs zināšanas un pārējais personāls nostiprinās prasmes, kuras nepieciešamas, lai KFC Latvija komanda ievērotu un spētu izpildīt visas noteiktās prasības un standartus," norādīts kompānijas paziņojumā sociālā tīkla "Facebook" kontā.

Pārtikas un veterinārais dienests (PVD) ir sācis administratīvo lietvedību par higiēnas prasību neievērošanu KFC restorānā. PVD pārstāve Ilze Meistere norādīja, ka 22.septembrī uzņēmumā tika veikta pārbaude, konstatējot vairākus higiēnas prasību pārkāpumus, līdz ar to ierosināta administratīvā lietvedība. Par līdzīgiem pārkāpumiem uzņēmums gada laikā ir sodīts divas reizes.

Saskaņā ar Latvijas Patentu valdes mājaslapā pieejamo informāciju KFC jau 1992.gadā reģistrējis preču zīmi Latvijā. Gan KFC, gan "Pizza Hut" zīmols pieder ASV ātrās ēdināšanas uzņēmumam "Yum! Brands, Inc.", kura pakļautībā ir KFC, "Pizza Hut" un citi ātrās ēdināšanas apkalpošanas tīkli.

KFC patlaban ir viens no lielākajiem ātrās ēdināšanas tīkliem pasaulē, kuram pieder vairāk nekā 18 000 restorānu 115 valstīs visā pasaulē, liecina KFC mājaslapā publicētā informācija. Uzņēmuma specializācija ir vistas gaļas burgeri, nageti un cita produkcija.

Citi šobrīd lasa

Skarbā romantika Abavas pakalnos. Ciemos pie Latvijas lielākajiem vīndariem Mārtiņa un Lienes Barkāniem
Valsts svētku balles un uguņošana, mākslas skandāli Dailes teātrī un Rīga atkal staro: ko darīt 18., 19. un 20. novembrī? 4
VIDEO: Nenotīrīta ceļa dēļ Krievijā izceļas iespaidīga masveida avārija 20
Skatīt visus komentārus