Komentējot izveidojušos situāciju, viņš norādīja, ka vēl uzmanīgi vērtēs notiekošo.

Balodis sola "uzmanīgi vērtēt" NSL notiekošo. Jau rīt viņš varētu izstāties no partijas 15

112
2016. gada 5. oktobrī 21:22 2016. gada 5. oktobrī 21:22
Partiju "No sirds Latvijai" (NSL) pārstāvošais Saeimas deputāts Ringolds Balodis sola "uzmanīgi vērtēt" radušos situāciju saistībā ar paša pārstāvēto politisko spēku.

Latvijas Televīzijas raidījums "Panorāma" trešdienas vakarā vēstīja, ka Balodis varētu izstāties no politiskā spēka Saeimas frakcijas, turklāt to varētu darīt jau rīt.

Savukārt sarunā ar aģentūru LETA politiķis bija atturīgs un norādīja, ka atrodas komandējumā ārzemēs. Komentējot izveidojušos situāciju, viņš norādīja, ka vēl uzmanīgi vērtēs notiekošo.

Kā ziņots, Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) ir sācis kriminālprocesu par iespējamu partiju nelikumīgu finansēšanu lielā apmērā un šajā kriminālprocesā kopumā aizturētas četras personas. Izmeklēšanas interesēs KNAB pašlaik plašāku informāciju nesniedz.

KNAB 4.oktobrī aizturēja uzņēmēju uzņēmēju Jūliju Krūmiņu un Jūrmalas domes priekšsēdētāju Gati Truksni (ZZS). Pēc aģentūras LETA rīcībā esošās informācijas, aizturēšanas saistītas ar iespējamiem partiju finansēšanas pārkāpumiem. KNAB darbinieki otrdien veica kratīšanu Jūrmalas mēra birojā, bet pats mērs tika nogādāts Jūrmalas slimnīcā, kur viņu apsargāja KNAB darbinieki. Patlaban mērs vai neatrodas slimnīcā, bet līdz šim nav atbrīvots.

Aģentūras LETA rīcībā esošā neoficiālā informācija liecina, ka KNAB kriminālprocesā par iespējamu partiju nelikumīgu finansēšanu lielā apmērā, iespējams, aizturējis arī savulaik ar NSL saistīto Jorenu Raitumu.

Savukārt Latvijas Televīzijas rīcībā esošā neoficiālā informācija liecina, ka KNAB sāktajā kriminālprocesā kopā ar Truksni, Krūmiņu un Raitumu aizturēts ir arī viens no SIA "FELIX Holding" dibinātājiem un vadītājiem uzņēmējs Ēriks Igaunis.

Tāpat vēstīts, ka KNAB darbinieki 4.oktobrī veikuši kratīšanu NSL birojā saistībā ar ierosinātu kriminālprocesu. To aģentūrai LETA apliecināja NSL līdere Inguna Sudraba.

Iepriekš Sudraba norādīja, ka viņai nav informācijas par otrdien aizturēto Jūrmalas mēra Trukšņa un uzņēmēja, miljonāra Krūmiņa attiecībām vai sadarbību. Politiķe sacīja, ka viņai ir pilnīgi neiespējami komentēt Trukšņa un Krūmiņa attiecības, jo viņa par tām neko nezinot un nekad nav bijusi ar tām saistīta.

Publiski pieejamā informācija liecina, ka Krūmiņa meita Maija Čerņavska iepriekš apjomīgu summu ziedojusi arī NSL.

LETA/Foto: Edijs Pālens/LETA

Citi šobrīd lasa

Ar vārnām, kazām, slavenībām un pannām. 100 spilgti pensijā aizgājušā Mārtiņa Rītiņa foto 11
Pēc nesaskaņām ar Porziņģi un Entoniju "Knicks" komandu pamet NBA leģenda Fils Džeksons 12
Jaunie dakteri negrib pildīt Čakšas pavēli un par smiekla naudu strādāt ārstu streika laikā 35
Skatīt visus komentārus