Šie divi notikumi fiksēti vien divu nedēļu laikā.

Romā īsā laikā notikuši divi baisi noziegumi - izvarotas divas ārzemnieces 6

Sabiedrība
2016. gada 6. oktobrī 06:11 2016. gada 6. oktobrī 06:11
Divu nedēļu laikā Romā baisus uzbrukumus piedzīvojušas divas ārzemnieces - abas sievietes izvarotas, piekautas un aplaupītas. 

"The Local" raksta, ka pēdējais uzbrukums noticis svētdienas naktī, kad kāda 49 gadus veca sieviete no Austrālijas, kas Itālijā ieradās mācību nolūkos, izvarota, piekauta un aplaupīta. Uzbrukums noticis parkā, kas atrodas netālu no Kolizeja. 

Sieviete nākusi no kāda bāra un neatceras pašu izvarošanas faktu, bet var atsaukt atmiņā, ka saņēmusi sitienus pa seju. Tāpat austrālietei atņemts maks un mobilais telefons. Sievietei palīgā steidzis kāds garāmgājējs, kurš viņu nogādāja slimnīcā. 

Austrālietei otrdien bija paredzēts doties uz Franciju, taču tagad viņai aptuveni mēnesis būs jāpavada slimnīcā. 

Itālijas mediji vēstī, ka policisti šobrīd meklē kādu 30 gadus vecu rumāni, kurš novērošanas kamerās redzams, izejot ārā no bāra kopā ar upuri. Likumsargi gan uzskata, ka izvarošanā varētu būt vainojams arī vēl otrs vīrietis. 

Zināms, ka policisti šonedēļ Romā aizturējuši trīs cilvēku grupu par kādas citas ārzemnieces - 48 gadus vecas Brazīlijas pilsones, izvarošanu. 

Uzbrukums noticis 25.septembrī, kad Romas centrā brazīlieti nolaupīja divi vīrieši un sieviete. Cietusī tika piekauta, sasieta un izvarota. 

Sievietei izdevās izmukt no pāridarītājiem, kamēr uzbrucēji gulēja.

Cietusī devusies uz slimnīcu un ziņojusi par uzbrukumu, pēc kā likumsargi aizturēja 27 un 31 gadu vecus vīriešus, kā arī kādu sieviešu dzimuma pārstāvi. 

Kasjauns.lv/Foto: EPA/LETA

Citi šobrīd lasa

Pēc gangrēnas Dainis Dobelnieks cenšas aprast ar mākslīgo kāju
Ogres vidusskolā vīrietis ļaujas kaislībai un sagādā baudu strādniekiem 21
Vecpuisis Ķīnā savā loceklī salādē 15 adatas - tīri tā, baudai 6
Skatīt visus komentārus