Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Karostas mežā esot atrasts pirms divām nedēļām pazudušā 16 gadus vecā liepājnieka Egila sadegušais līķis. Policija gan neapstiprina, ka bojāgājušais ir pazudušais puisis, bet vecāki viņu esot atpazinuši.

Liepājā pazudušais Egils, iespējams, atrasts sadedzis mežā 125

112
2016. gada 7. oktobrī 12:00 2016. gada 7. oktobrī 12:00
Iespējams, atrasts septembra beigās Liepājā pazudušā 16 gadus vecā puiša Egila Kuļikauska līķis. Karostas mežā kāda sieviete trešdien, 5. oktobrī, atradusi kāda stipri apdeguša cilvēka līķi. Egila vecāki pārliecināti, ka sadegušais esot viņu dēls.

„Lai gan līdz cietušās personas identitātes noskaidrošanai var paiet diezgan ilgs laiks, pēc neoficiālas informācijas tas varētu būt 24. septembrī pazudušais Egils Kuļikausks.

Gan vēl cerot, ka mežā atrastais nežēlības upuris nebūs Egils, viņa klases audzinātāja sacīja, ka Egila klasesbiedri ir šokā, bet pats briesmīgākais ir tas, ka kaut kas tāds var notikt tepat pie mums.

Pazudušā Egila mamma un tēvs pēc mirstīgo atlieku apskates ir pārliecināti, ka tas ir viņu dēls. „Mātes sirds to jūt,” sacīja tēvs, bet mamma piebilst, ka nevēlas stāstīt sīkas detaļas. Pēc īpašām pazīmēm uz ķermeņa viņa atpazīstot, ka tas ir viņas dēls. Tāpēc abi puiša vecāki sākuši kārtot apbedīšanas formalitātes un jau izvēlējušies atvadu rindas, ar kurām aicināt piederīgos, klasesbiedrus un citus uz atvadu mirkli, lai pavadītu savu dēliņu Mūžībā,” raksta Liepājas laikraksts „Kurzemes Vārds”.

Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldē Kasjauns.lv skaidroja, ka Karostas mežā tik tiešām trešdien atrasts kāda sadeguša vīrieša līķis, bet to, ka tas ir pazudušais Egils gan apgalvot nevar, kamēr nav veiktas DNS analīzes. Uzreiz bojāgājušo nevar atpazīt arī tādēļ, ka stipri sadugusi līķa augšējā daļa, tostarp arī seja. Vienlaikus jāpiebilst, ka Egila vecāki policijā oficiāli nav atpazinuši dēla līķi, to viņi teikuši tikai „neoficiāli”. Pašreiz līķis nodots ekspertīzei un policijā ierosināts kriminālprocess.

Policijai ir vairākas versijas par to, kā sadegušais vīrietis varētu būt gājis bojā – viņš sadedzināts uz vietas, vai arī atvests sadedzināšanai jau pēc nāves. Skaidri to varēs pateikt tikai pēc ekspertīzēm, Kasjauns.lv teica Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes preses sekretāre Madara Šeršņova.

Egils dzīvoja Karostā un mācījās Liepājas 6. vidusskolā.

Kasjauns.lv jau rakstīja, ka Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Liepājas iecirknis meklēšanā bija izsludinājis 2000. gadā dzimušo Egilu Kuļikauski, kurš šā gada 24. septembrī ap pulksten 15.30 izgāja no mājām Liepājā. Mājās viņš neatgriezās, bet todien vēl mātei atsūtīja īsziņu, kurā atvainojās, ka paņēmis no viņas maciņa divus eiro. Naudu vajadzējis, jo bijis jāiet satikties ar kādu cilvēku.

Neapstiprināta informācija liecināja, ka puisis it kā 29.septembrī redzēts Liepājā. Kreisā roka viņam bija lauzta, ieģipsēta.

Egila mamma par puiša pazušanu bija izbrīnīta – viņš neesot klaiņotājs. Viņa „Kurzemes Vārdam” teica: „Līdz šim nekas tamlīdzīgs neesot noticis. Ja arī viņš kādreiz palika pie kāda drauga, vienmēr to pateica”.

Līdz šim gan policisti, gan Egila draugi bija apsekojuši vairākas vietas, kur puisis varētu atrasties, bet tur viņu nav uzgājuši.

Elmārs Barkāns/Foto: Valsts policija, liepājniekiem.lv

Citi šobrīd lasa

Viņa ir normāls bērns. Norvēģijas princese Ingrida Aleksandra svin 14. dzimšanas dienu 11
Bijušais laimīgi dzīvo tālāk, taču viņai joprojām sāp. Sieviete: "Kas man vainas? Kāpēc jūtos tik nožēlojami?" 24
Melānijas Trampas publicēts foto raisa jautājumus un saceļ jezgu tīmeklī 6
Skatīt visus komentārus