Avārijas apbraukšanai autovadītāji izmanto pretējo joslu, tādēļ notikuma vietā satiksme ir krietni lēnāka un uz abām pusēm.

Starp Baltezeru un Ādažiem notikušas avārijas dēļ veidojas sastrēguma uz Tallinas šosejas. FOTO

Ziņas
2016. gada 7. oktobrī 16:40
(Ziņa papildināta 19:11) Šopēcpusdien notikuša ceļu satiksmes negadījuma dēļ izveidojās vairākus kilometrus garš sastrēgums uz Tallinas šosejas starp Baltezeru un Ādažiem. Negadījuma dēļ ierobežotā satiksme uz Ainažu šosejas starp Baltezeru un Ādažiem šobrīd ir atjaunota, informē "Latvijas Valsts ceļi".

Kā novēroja aģentūra LETA, minētajā posmā sadūrušās trīs Ādažu virzienā braucošas vieglās automašīnas, tostarp viena ar piekabi. Negadījuma dēļ šajā vietā ir pilnībā bloķēta satiksme uz joslas Ādažu virzienā.

Kā aģentūrai LETA pastāstīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Inga Vītola, negadījumā vieglas traumas guvusi un slimnīcā nogādāta 50 gadus veca sieviete.

Avārijas apbraukšanai autovadītāji izmantoja pretējo joslu, tādēļ notikuma vietā satiksme bija krietni lēnāka un uz abām pusēm izveidojies pāris kilometrus garš sastrēgums, novēroja LETA.
 

LETA / Foto: Twitter 

@GJankovskis
Pievienot komentāru

Noteikti izlasi

  • Legingi: vai tie iederas pieaugušas sievietes garderobē? Kā un kur tos valkāt? 1
  • Lietuvas policisti atklāj šokējošā nozieguma detaļas. "Bija pauzes, Egidijs varēja aptvert, ko dara" 16
  • Cenas aptiekās pamatīgi atšķiras. Dagnijas kundze: “Un tieši dārgajām zālēm!” 4