Jaunieša tieksme pēc neatkarības ir saprotama, taču turpmāk iesakām Ģirtam neatstāt vecmammu neziņā!

Pazudušais Ģirts atradies. Viņam vienkārši bija apnicis atskaitīties omei 74

Sabiedrība
2016. gada 8. oktobrī 17:08 2016. gada 8. oktobrī 17:08
Pagājušajā pirmdienā, 26.septembrī, ceļā no Ķengaraga uz Āgenskalnu neskaidros apstākļos, dodoties uz darbu, pazuda Ģirts Rumjanvecs (22). Ģirta vecmammu Valentīnu bija pārņēmis izmisums, taču pēc tam, kad informācija par pazudušo Ģirtu publiskoja portāls Kasjauns.lv, mazdēls pats piezvanījis paziņam un izstāstījis, ka viņam viss ir kārtībā.

Uz jautājumu, kāpēc nozudis, omi iepriekš nepabrīdinot, Ģirts atbildējis: „Vienkārši apnika atskaitīties!” Patiesībā visu šo laiku Ģirts pavadījis darbā, strādājot kādā objektā ārpus Rīgas. Ar savu paziņu, vecmammas kaimiņu Kristapu puisis sazinājies šodien pēcpusdienā un apsolījis, ka būs mājās pēc tam, kad pabeigs darbu.

Vecmamma dzīvojusi neziņā

Īpaši mīklaina šī pazušana šķita tamdēļ, ka puiša vecmamma Valentīna teica -  pazust uz vairākām dienām, iepriekš par to nebrīdinot, Ģirtam nav raksturīgi. Kopš mātes nāves puiša prātu nodarbinājušas iespējas strādāt un pelnīt naudu. Tomēr par Ģirta atrasto darba vietu vecmammai bijis zināms ļoti maz, tāpēc omītei sākusies histērija par mazdēla pēkšņo nozušanu.

Kasjauns.lv/Foto: Ģirta Rumjanveca personīgais arhīvs

Citi šobrīd lasa

Dekora feja Baiba Prindule: "Savā mājā visvairāk es mīlu... gultu"
Traģēdija daudzbērnu ģimenē: kamēr māte sēž feisbukā, nomirst 8 mēnešus vecā meitiņa 24
Atpūtnieku iecienītā vietā Kolumbijā nogrimst prāmis ar 150 tūristiem
Skatīt visus komentārus