Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Nelaimes un slikta reputācija šo modeli vajā jau sen.

"Samsung" apturējis "Galaxy Note 7" ražošanu

Ziņas
2016. gada 10. oktobrī 09:29 2016. gada 10. oktobrī 09:29
Dienvidkorejas elektronikas uzņēmums "Samsung Electronics" apturējis viedtālruņu "Galaxy Note 7" ražošanu, atsaucoties uz anonīmu amatpersonu, pirmdien ziņoja aģentūra "Yonhap".

Uzņēmums atteicās komentēt Dienvidkorejas aģentūras vēstīto.

"Galaxy Note 7" sagādājis nedienas "Samsung Electronics" un izraisījis uzņēmuma akcijas cenas krišanos, jo vairāki šī modeļa telefoni aizdegušies uzlādēšanas laikā.

"Yonhap" ziņoja, "Samsung Electronics" lēmumu par "Galaxy Note 7" apturēšanu pieņēmis sadarbībā ar Dienvidkorejas, ASV un Ķīnas patērētāju tiesību aizsardzības dienestiem.

Reaģējot uz ziņām par "Galaxy Note 7" aizdegšanos, "Samsung Electronics" 2.septembrī pavēstīja, ka aptur šī modeļa tirdzniecību un atsauc 2,5 miljonus šo telefonu visā pasaulē.

Atsaukšanas process noritēja visumā gludi, līdz pagājušajā nedēļā parādījās ziņas par līdzīgām problēmām ar telefoniem, pret kuriem tika apmainīti "Galaxy Note 7".

ASV telekomunikāciju uzņēmums "AT&T" un Vācijas kompānija "T-Mobile" svētdien paziņoja, ka aptur atsaukto "Galaxy Note 7" apmaiņu līdz tālākai izmeklēšanai.

Rezultātā "Samsung Electronics" akcijas vērtība pirmdienas rītā - vēl pirms "Yonhap" ziņotā par ražošanas pārtraukšanu - nokritās par aptuveni 4%.

BNS/Foto: EPA/LETA

Citi šobrīd lasa

Politologs Rajevskis skaidro, ko saklausījis Vējoņa svētku uzrunā 41
Par negodprātīgu komercpraksi vienam Latvijas internetveikalam piespriests pamatīgs sods 6
Trīs reemigrējušās ģimenes pastāsta par savām problēmām pēc atgriešanās Latvijā 22
Pievienot komentāru