Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Naktī uz sestdienu Jelgavā bez vēsts pazuda 21 gadus vecais Ēriks Bermanis. Viņu meklē gan tuvinieki, gan policija.

Lūgums palīdzēt! Meklē Jelgavā bezvēsts pazudušo 21 gadu veco Ēriku. FOTO 71

112
2013. gada 8. janvārī 10:21 2013. gada 8. janvārī 10:21
Naktī no piektdienas uz sestdienu bez vēsts pazudis 21 gadus vecais jelgavnieks Ēriks Bermans. Pēdējo reizi viņš redzēts Jelgavas nakstsklubā „Tonuss”, viņš bijis alkohola reibumā. Puisi meklē gan viņa tuvinieki un draugi, gan policija.

Naktī no 4. uz 5. janvāri Jelgavā, Satiksmes ielā, dzīvojošais Ēriks Bermans atradās klubā „Tonuss”, Uzvaras ielā. Ap pieciem no rīta viņš, atrazdamies alkohola reibumā, klubu pameta un līdz šīm brīdim puiša atrašanās vieta nav zināma, liecina ieraksts portālā bezvests.lv.

Viņam līdzi bija „HTC” telefons, naudasmaks, „DnB Nord” bankas karte un atslēgu saišķis. Jaunais vīrietis bija ģērbies melnas krāsas virsjakā, zilas krāsas džinsos, tumši zilā cepurē ar uzrakstu „Adidas” un melnās ziemas kurpes, informē Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Jelgavas iecirknis. Pazīmes: augums 182 centimetri, sportiskas miesasbūves, mati tumši, īsi.

„Lūgums atsaukties iedzīvotājus, kuriem ir jebkāda informācija par Ērika Bermaņa atrašanās vietu un zvanīt pa tālruņiem 63004200, 63004202, 63004227, 110 vai vērsties tuvākajā policijas iecirknī,” aicina Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes priekšnieka palīdze Ieva Sietniece, jau iepriekš pateicoties par atsaucību.

Kasjauns.lv/Foto: bezvests.lv

Citi šobrīd lasa

Par iebraukšanu Ogrē turpmāk varētu būt jāmaksā 120
"Tas bija traki..." Norvēģus izbiedē un arī sajūsmina iespaidīga dabas parādība 5
Latviju dzimšanas dienā sveic arī tautiete ar varenāko bisti - Vika no Kuldīgas 39
Skatīt visus komentārus