Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X

Šokējoši: vīrietis vēlas atmaskot Stokholmas diētu, bet zaudē 7 kg! FOTO

Diētas
2015. gada 25. novembrī 10:00 2015. gada 25. novembrī 10:00
“Jau pirmajā dienā svars bija samazinājies par 2 kilogramiem! Un katru dienu jutos arvien labāk,” – tā savu tievēšanas pieredzi raksturo Oskars Liepiņš (42). Lasi interviju ar Oskaru un uzzini, kur bez maksas pārbaudīt savas iespējas notievēt un saņemt dietologa konsultāciju!

– Kāda bija jūsu iepriekšējā tievēšanas pieredze?

– Vairākas reizes esmu mēģinājis notievēt. Un man arī ir izdevies zaudēt svaru, taču katru reizi liekie kilogrami atgriezās aptuveni gada laikā. Jāatzīst arī, ka ar katru nākamo reizi svara zaudēšana prasīja arvien vairāk pūļu.

– Ko darījāt, lai notievētu? Esat mēģināt arī kādu “modes diētu”?

– Nē, diētas žurnālos un internetā mani nekad iepriekš neuzrunāja. Biju mēģinājis notievēt tikai palielinot fizisko slodzi. Katrs zaudētais kilograms man prasīja daudzus mēnešus! Bet katru reizi atgriežoties pie “normāla” biroja dzīvesveida, arī liekais svars atgriezās.

– Pastāstiet – kā nolēmāt sākt notievēt tieši tagad?

– Domāt par notievēšanu un tiešām sākt notievēt – tās ir divas dažādas lietas! Kad tu jau esi pieredzējis neveiksmi un zini, ka atkal nāksies no daudz kā atteikties, lai notievētu, ļoti gribas atlikt to sākšanu. Tādos brīžos parasti sev iestāstīju – sākšu nākamnedēļ, pēc brīvdienām, pavasarī… Tikai domāt par notievēšanu, bet neko reāli nedarīt – tā var vilkt gadiem! Bet kad nejauši ieraugi sevi pludmales šortos vai kad no katriem trim krekliem, kas stāv skapī, vari aizpogāt tikai vienu – tad ir īstais laiks pateikt sev – viss, pietiek, sākšu notievēt jau rīt!

– Kā jūs uzzinājāt par Stokholmas diētu?

– Biju pamanījis Stokholmas diētas reklāmu, taču biju ļoti skeptisks. Labāk par reklāmām uz mani nostrādāja vienas sabiedrībā zinamās personas foto un apraksts, ka viņš notievējis par 40 kilogramiem, izmantojot tieši šo diētu. Brīdī, kad lasīju par viņu, man tieši vajadzēja “grūdienu”, lai sāktu kaut ko darīt priekš notievēšanas. No otras puses – kaut kāds mazais velniņš sēdēja iekšā, kas teica – pamēģināšu un pierādīšu, ka uz mani šī diēta nestrādā! Taču nostrādāja! Līdz šim brīdim esmu zaudējis 7 kilogramus.

– Kā notika diētas ievērošana?

– Visumā ievērot uztura plānu bija viegli. Ar katru dienu jutos arvien labāk. Un jau pirmajā dienā samazināju svaru uzreiz par 2 kilogramiem!

– Ko jūs ieteiktu citiem vīriešiem, kas arī vēlas notievēt?

– Pirmkārt, gribētu pateikt – tas strādā! Otrkārt – būt veselam un labā fiziskajā formā ir stilīgi!  Pārliecinies pats – sāc ar to, ka aizpildi testu. Tās būs tikai 2 minūtes tava laika, bet rezultāts var mainīt visu tavu dzīvi!

Spied šeit – Stockholmhealth.com – aizpildi testu un izveido tieši tev piemērotu diētu!

StockholmHealth.com piedāvā – atbrīvojies no liekā svara ātri un efektīvi! Tikai šodien katrs lapas apmeklētājs bez maksas saņems sava testa rezultātus un konsultāciju no notievēšanas speciālista!

Lai aizsargātu informāciju sniegušās personas tiesības uz privāto dzīvi, personas identitāte ir mainīta.


Reklāmraksts tapis sadarbībā ar Stockholmhealth.com/Publicitātes foto

Citi šobrīd lasa

Skolā Krievijā atrod tualeti, ko drīkst lietot tikai "izredzētie" bērni 24
Vējonis valsts augstākos apbalvojumus pasniedz Kantānei, Marhilēvičam, Gunai Zariņai un citiem ievērojamiem cilvēkiem 36
Prominences, sportisti, inteliģence... Kas šogad apmeklēja svinīgo svētku koncertu? 40