Granātābolu sulu mājās iespējams pagatavot arī bez citrusaugļu sulu spiedes. Vajag tikai marli un mazliet piepūles. (Foto: Shutterstock)

Ļoti vienkārša recepte, kā samazināt holesterīna līmeni 5

Dabasspēks
7. aprīlī 08:37 2017. gada 7. aprīlī 08:37
Kasjauns.lv
Nav noslēpums, ka paaugstināts holesterīna līmenis ir iemesls vairākām kaitēm – tostarp arī infarktam un insultam. Asinsvadus var palīdzēt iztīrīt īpaši medikamenti, taču ir arī cits variants – dzēriens, kuru vari pagatavot mājās.

Sirds un asinsvadu veselību palīdz uzlabot granātābolu sula – tā izvada no organisma tā saukto “slikto” holesterīnu.

Granātābolu sula samazina paaugstinātu asinsspiedienu, satur antioksidantus, palielina hemoglobīna līmeni un nostiprina imūnistēmu.

Tiesa, nedrīkst aizmirst, ka ir cilvēki, kuriem granātābolu sulu dzert nav ieteicams. Tie ir ļaudis, kas sirgst ar gastrītu, kuņģa čūlu vai paaugstinātu skābes saturu.

Shutterstock

Visgardākā un vērtīgākā sula ir mājās gatavotā. Šim nolūkam vajadzēs vai nu citrusaugļiem domātu sulu spiedi, vai arī marli un mazliet piepūles. Ieliec granātābolu “zirnīšus” marlē un spied to ar rokām.

Dzer sulu katru dienu, pa vienai glāzei. Neaizmirsti, ka veselīga ir tikai svaigi spiesta sula. Pēc kāda laika (nedēļas vai divām) paņem pāris dienu pauzi un pēc tam atkal atsāc sulas dzeršanu.

Citi šobrīd lasa

Draugi izmisīgi meklē Koknesē pazudušo Paulu 12
Ogres vidusskolā vīrietis ļaujas kaislībai un sagādā baudu strādniekiem 15
Putins izmirkst līdz pēdējai vīlītei, bet pēc lietussarga nesniedzas 51
Skatīt visus komentārus