Ainars Bagatskis lamā savus spēlētājus pēc uzvarēta mača. VIDEO
2017. gada 11. janvāris, 22:33

Ļoti principiālā mačā Bagatskis palīdzēja "Maccabi FOX" vienībai ar 93:92 (29:14, 24:22, 14:35, 26:21) savā laukumā uzveikt "Dariššafaka Doguš". Pēc mača ģērbtuvē Bagatskis pamatīgi nolamāja savus spēlētājus par pieļautajām vaļībām spēles izskaņā.

Šis mačs bija ar vairākiem izrāvieniem. Mača ievadā mājinieki ātri panāca 10:1, bet pirmo ceturtdaļu noslēdza ar 29:14 un pēc puslaika esot priekšā ar 53:36. Trešajā ceturtdaļā jau laukumā pilnībā dominēja viesi, kas tās pēdējās sekundēs arī pārņēma vadību, tomēr divas ar pusi minūtes pirms pamatlaika beigām Telavivas vienība atkal bija priekšā ar 90:81. Atlikušajā laikā mājinieki iemeta tikai vienu tālmetienu, bet ļoti grūtā cīņā izdevās noturēt uzvaru, pēdējā sekundē Bredlijam Vanameikeram realizējot vien divus no trim soda metieniem.

Uzvarētājiem rezultatīvākais ar 24 punktiem un astoņām rezultatīvām piespēlēm bija Sonijs Vīmss.

Tikmēr Bertāns pretinieku rindās nospēlēja piecas minūtes un 55 sekundes, raidot garām grozam abus izpildītos tālmetienus un veicot divas rezultatīvas piespēles, kas deva 0 efektivitātes punktus.

Kā zināms, Bagatskis par galveno treneri kļuva Ziemassvētkos, atstājot "Dariššafaka Doguš" galvenā trenera Deivida Blata palīga amatu. Abas vienības savā starpā tikās arī dienu pirms Bagatskis oficiāli noslēdza līgumu un toreiz Stambulas basketbolisti mājās bija labāki ar 86:84.