Briedis: "Lēmums cīnīties pret Hubertu nāca pēdējā brīdī, bet, nupat kā atgriezies no nometnes Krievijā, kur trenējos ar Pasaules Boksa asociācijas (WBA) starptautisko čempionu Dmitriju Kudrašovu, jūtos labā formā un gatavs cīņai."

Briedis Frankfurtē cīnīsies ar 40 gadus veco ungāru Hubertu 4

Citi sporta veidi
2015. gada 3. novembrī 14:15 2015. gada 3. novembrī 14:15
Latvijas labākais bokseris Mairis Briedis piektdien Vācijas pilsētā Frankfurtē cīnīsies ar pieredzējušo Ungārijas bokseri Lāslo Hubertu, norādīts sportista "Facebook" lapā.

Cīņa pret 40 gadus veco Hubertu tiks aizvadīta Frankfurtes cīņu vakara gaitā sešu raundu garumā, un to tiešraidē būs iespējams vērot televīzijas kanālā "Eurosport".

"Lēmums cīnīties pret Hubertu nāca pēdējā brīdī, bet, nupat kā atgriezies no nometnes Krievijā, kur trenējos ar Pasaules Boksa asociācijas (WBA) starptautisko čempionu Dmitriju Kudrašovu, jūtos labā formā un gatavs cīņai," izteicās Briedis. "Šobrīd risinās noslēdzošās sarunas par manu pirmo lielo cīņu ASV nākamā gada pirmajā ceturksnī HBO televīzijā, un, lai līdz tai nesanāktu pārāk liela pauze pēc cīņas ar Manuelu Čarru, nolēmām, ka šogad ir nepieciešams aizvadīt vēl vienu cīņu. Citu labu variantu šajos mēnešos īsti nebija, tāpēc ceturtdien dodamies uz Frankfurti, lai aizvadītu kārtējo dueli."

Huberts savā profesionālajā karjerā līdz šim ir izcīnījis 41 uzvaru, no kurām 27 bijušas ar nokautu. Tāpat ungāram 16 zaudējumi un viens neizšķirts. Šis bokseris savulaik ticis arī pie Pasaules Boksa federācijas (WBF) starptautiskā čempiona titula un Universālās boksa organizācijas (UBO) Eiropas smagsvara titula.

Līdz šim pēdējo cīņu Briedis aizvadīja augustā, kad tikās ar pazīstamo Vācijas bokseri Čarru, kuru nokautēja jau piektajā raundā.

Kā zināms, latvietim pieder pasaules čempiona josta Starptautiskās Boksa asociācijas (IBA) versijā, kā arī Pasaules Boksa padomes (WBC) Baltijas čempiona tituls.

Kā zināms, Briedis parakstījis līgumu ar sporta atbalsta organizāciju "Main Events", turklāt aprīlī parādījās informācija, ka viņš jau šovasar varētu sacensties ar kādu no pasaules spēcīgākajiem sportistiem. Tiesa, vasaras sākumā, pirms šī gada otrās cīņas, Briedis pauda, ka sarunas par viņa nākamās cīņas aizvadīšanu Ziemeļamerikā ir ievilkušās dažādu iemeslu dēļ, tāpēc, lai neveidotos pārāk gara pauze starp cīņām, tika nolemts aizvadīt reitinga cīņas.

Briedis profesionālajā karjerā, ieskaitot "Bigger's Better" komercsacensības, uzvarējis 28 cīņās, 19 reizes pretinieku nokautējot, un cietis tikai vienu neveiksmi. Otrā smagā svara kategorija ir pēdējā pirms smagsvariem, un tieši tajā Briedis plānojis aizvadīt savu turpmāko karjeru. Zīmīgi, ka Čarrs parasti aizvada cīņas tieši supersmagsvaru kategorijā. Briedis uzskata, ka, cīnoties pret šo sportistu, viņš varēs pārbaudīt, kā jūtas smagākā svara kategorijā.

LETA/Foto: Edijs Pālens/LETA

Citi šobrīd lasa

Porziņģis parādījis, kādos īpaši patriotiskos apavos šovasar spēlēs Latvijas izlasē 13
Divstāvu autobuss Anglijā notriec vīrieti. Viņš pieceļas, notrauš putekļus un dodas uz bāru 7
Tu neticēsi, ko šis ķīnietis izdarīja piecās minūtēs, lai dabūtu zelta stieni. Šodienas biedējošākie FOTO
Skatīt visus komentārus