Porziņģis gūst 13 punktus, un tomēr zaudējums pret "Cavaliers". VIDEO
Porziņģa 13 punkti neglābj "Knicks" no zaudējuma NBA finālistei "Cavaliers".
2015. gada 5. novembris, 07:54

Latvijas basketbolists Kristaps Porziņģis trešdien guva 13 punktus, taču viņa komanda Ņujorkas "Knicks" izbraukumā ar rezultātu 86:96 piekāpās Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) pagājušās sezonas finālistei Klīvlendas "Cavaliers", liecina rīkotāju informācija.

Porziņģis laukumā kopumā pavadīja 20 minūtes un 39 sekundes, realizēja piecus no septiņiem divpunktu un vienu no četriem trīspunktu metieniem, izcīnīja četras atlēkušās bumbas, atdeva rezultatīvu piespēli, pārtvēra divas bumbas un bloķēja divu pretinieku metienus.

"Knicks" sastāvā rezultatīvākais ar 17 punktiem bija Karmelo Entonijs, savukārt "Cavaliers" rindās 24 punktus sameta četrkārtējs NBA sezonas vērtīgākais spēlētājs - Lebrons Džeimss, bet 22 punktus uzvarētāju vienībai pievienoja Mo Viljamss.

Mača pirmajā ceturtdaļā "Knicks" ieguva 15 punktu pārsvaru, taču spēles turpinājumā to pazaudēja. "Cavaliers" izšķirošo izrāvienu veica mača pēdējās četrās minūtēs, kad Džeimss guva 11 no savas komandas 21 punkta.

"Knicks" piedzīvoja trešo zaudējumu piecos mačos un šobrīd ierindojas 8. pozīcijā Austrumu konferencē, savukārt "Cavaliers" guva ceturto panākumu piecās spēlēs un ieņem 3. vietu Austrumos.

Porziņģis savā NBA debijas sezonā piecās spēlēs vidēji mačā guvias 12 punktus un izcīnījis 7,4 atlēkušās bumbas.

Kristapa Porziņģa iespētais pret "Cavaliers" - video:

Jau ziņots, ka Porziņģis iepriekšējā mačā sastiepa kaklu, kad nepilnas trīs minūtes pirms mača beigām cīņā zem groza nokrita, bet viņam virsū atmuguriski uzgāzās komandas biedrs Entonijs. Latvijas basketbolists spēli nepabeidza, jo pēc šī kritiena viņš devās uz ģērbtuvēm.

Mediķi vairākās pārbaudēs nopietnu savainojumu nekonstatēja, tāpēc Porziņģis varēja piedalīties "Knicks" komandas nākamajā spēlē.

Porziņģis pirmdienas spēlē, kad guva kakla savainojumu, iemeta 13 punktus un izcīnīja 14 atlēkušās bumbas, taču "Knicks" piedzīvoja zaudējumu Sanantonio "Spurs" ar84:94.

BNS/Foto: Reuters