Optibet sporta bārā notiks "Movember party" kopā ar grupu Transleiteris

Citi sporta veidi
2015. gada 26. novembrī 08:00 2015. gada 26. novembrī 08:00
Piektdien, 27. novembrī Optibet sporta bārā Kr.Barona ielā 108, Rīgā, notiks “Movember” ballīte kopā ar grupu Transleiteris. Ieeja ballītē ir bez maksas un tās oficiālā atklāšana jau pulksten 20:00.

Par godu ūsu audzēšanas mēnesim - novembrim Latvijā lielākajā Optibet sporta bārā 27. novembrī norisināsies “Movember” ballīte. Pasākuma sākums jau pulksten 20:00, savukārt grupa Transleiteris uzstāsies pulksten 22:30. Vakara gaitā apmeklētājus izklaidēs DJ Jans De Dans un atraktīvie Showel Race jeb lāpstšļūkšanas sacensību galvenie vīri. Tāpat netrūks pārsteigumu no Optibet sporta bāra – 100 litri alus un šefpavāra pasniegtās uzkodas bez maksas, kā arī dažādi konkursi un balvas.

Ballītes turpinājumā paredzēta Kristapa Porziņģa spēles vērošana uz lielā ekrāna tiešraidē no Madison Square Garden Ņujorkā, kur New York Knicks pretī stāsies Miami Heat. Pirms spēles viesi tiks aicināti prognozēt spēles iznākumu. Viens no precīzākajiem prognozētājiem saņems balvu no Optibet sporta bāra – dāvanu karti 30 EUR vērtībā.

Vairāk informācijas skatīt www.optibetsportabars.lv .

Reklāmas raksts sadarbībā ar

http://www.optibetsportabars.lv / Publicitātes foto

Citi šobrīd lasa

Ar vārnām, kazām, slavenībām un pannām. 100 spilgti pensijā aizgājušā Mārtiņa Rītiņa foto 7
Policisti uz ielas pamana trūcīgi ģērbtu grūtnieci, kura nupat bija dūrusies 24
Agnese ar savu dēliņu Jūrmalā izgāja no mājām un pazuda  4
Pievienot komentāru