Petra Kvitova smagas brūces guva, jo sagrāba uzbrucēja nazi.

Tenisa zvaigzne, kuru smagi sadūra laupītajs, jau izrakstīta no slimnīcas

Sports
2016. gada 23. decembrī 22:50
Uzbrukumu ar nazi pārdzīvojusī čehu tenisiste Petra Kvitova, kurai pēc gūtajām traumām tika veikta smaga rokas operācija, piektdien izrakstīta no slimnīcas, tāpēc atveseļošanas viņa turpinās mājās.

Pasaules ranga 11.vietā esošajai 26 gadus vecajai Kvitovai, kura divas reizes triumfējusi Vimbldonas čempionātā, otrdienas rītā viņas dzīvoklī uzbruka zaglis. Tiek uzskatīts, ka tā bijusi laupīšana, kurā iebrucējs neesot zinājis, ka viņa ir slavena tenisiste.

Kvitovai uzbrukumā smagi tika savainota roka, tāpēc bija nepieciešama operācija, kura ilga četras stundas, bet atveseļošanās ilgs vismaz sešus mēnešus.

"Ārsts teica, ka operācija bijusi veiksmīga un nekādas komplikācijas pēc tās nav radušās. Katru dienu jūtos arvien labāk," pametot slimnīcu sacīja tenisiste, piebilstot, ka darīs visu iespējamo, lai atgrieztos tenisā pēc iespējas ātrāk.

Čehijas tenisa slavenība specializēto klīniku, kur viņai tika veikta operācija, atstāja labā garastāvoklī un sarunā ar žurnālistiem smaidīja, pateicoties visiem cilvēkiem, kas viņai šajās dienās vēlējuši labu.

Čehijas mediji pēc uzbrukuma ziņoja, ka zaglis uzdevies par siltumtīklu darbinieku. Kvitova ikdienā dzīvo Montekarlo, bet šo dzīvokli izmanto laikā, kad trenējas Prostejovas pilsētā.

Kvitova smagas brūces guva, jo sagrāba uzbrucēja nazi.

Viņa šobrīd ārstē arī pēdas savainojumu, kas viņai jau sākotnēji liedza piedalīties Hopmena kausa izcīņā. Šis turnīrs sāksies 1.janvārī, bet viņas vietu šajās sacensībās Čehijas izlasē ieņems Lūsija Hradečka. Zīmīgi, ka par šo tika paziņots vien pavisam neilgi pirms incidenta.

Kvitova savu jauno sezonu bija iecerējusi iesākt ar WTA "Premier" turnīru Sidnejā, lai pēc tam piedalītos Austrālijas atklātajā čempionātā, kas sāksies 16.janvārī.

Pasaules rangā Kvitova pašlaik ieņem 11.vietu, bet par Vimbldonas čempioni viņa kļuva 2011. un 2014.gadā. Karjeras laikā čehiete uzvarējusi 19 turnīros.

Skaļš līdzīga tipa incidents sieviešu tenisā bija 1993.gada aprīlī, kad panākumu virsotnē esošo dienvidslāvu tenisisti Moniku Selešu spēles laikā Hamburgā sadūra garīgi nelīdzsvarots Štefijas Grāfas līdzjutējs. Viņa kortā atgriezās 27 mēnešus vēlāk un 1995.gadā sasniedza ASV atklātā čempionāta finālu.

LETA/Foto: AP/Scanpix/LETA

Pievienot komentāru

Noteikti izlasi

  • Kāpēc atkal jāpagriež pulksteņi, un kam tas ir vajadzīgs 47
  • Liepājniekus izbrīna pārsteidzošs atklājums: pie lidostas uzieti grāvji, kas atgādina lidmašīnu kontūras 18
  • Jaunumi Daugavpils traģēdijā: balkonā, no kura nokrita meitene, kaut kas dega 9