16 Foto
Slavenais basketbolists Lebrons Džiemss ASV rietumu krastā nopircis smalku villu par nepilnu 21 miljonu ASV dolāru.

NBA superzvaigzne Lebrons Džeimss nopērk māju par 20.9 miljoniem! FOTO 8

Sports
2015. gada 17. decembrī 05:31
Slavenais basketbolists Lebrons Džeimss (30) nesen kā papildinājis savu nekustamo īpašumu klāstu ar jaunu māju, ko iegādājies par 20.986.500 miljoniem ASV dolāru!

Basketbolista Lebrona Džeimsa nesen iegādātā greznā villa Brentvudā (Kalifornijā) ir celta 2011. gadā, un to projektējis arhitekts Kens Angars. 869 kvadrātmetru lielajā īpašumā ir sešas guļamistabas un septiņas vannasistabas.

Daži izteic minējumus, ka Džeimss iegādājies māju Amerikas rietumu krastā, lai būtu tuvāk kino mekai Holivudai. Sportista debija scenārija autores un aktrises Eimijas Šūmeres filmā „Trainwreck” uzņemta atzinīgi, kas varētu sekmēt arī turpmākus kino piedāvājumus. Par labāko basketbolistu pasaulē atzītais Lebrons Džeimss aizvien turpina karjeru aktīvajā sportā, spēlējot Klīvlendas komandā „Cavaliers”.

Kopš 2013. gada 14. septembra Džeimss ir precēts vīrs. Viņš par sievu apņēmis savu vidusskolas mīlestību Savannu Brinsoni. Sportists mīļoto bildināja dienu pēc savas 27. dzimšanas dienas – gadu mijas ballītē 2011. gada 31. decembrī. Jaunā ģimene audzina trīs bērnus. Pārim ir divi dēli – Lebrons „Bonijs” juniors (11) un Braiss Maksimuss (8), un meita Zuri (1).

Basketbolists ar sievu Savannu Brinsoni.

Jaunā māja Brentvudā ir dārgākā, ko Lebrons Džeimss līdz šim iegādājies. Iepriekš viņš par 9 miljoniem ASV dolāru bija nopircis trīs stāvus lielu māju Maiami, ko pērn pārdeva par 13.4 miljoniem ASV dolāru.


Kasjauns.lv / Foto: Vida Press
Skatīt visus komentārus

Noteikti izlasi

  • Kaimiņus Liepājā satrauc, ka mājā skaļi kliedz bērns. Izrādās, puikas dzīve ir ļoti skarba 49
  • Policija notvērusi Egidiju – lietuviešu puisi, kurš nošāva savu ģimeni 27
  • Lietuvas policisti atklāj šokējošā nozieguma detaļas. "Bija pauzes, Egidijs varēja aptvert, ko dara" 14